کد خبر: 231396

نخستین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود

نمایشگاه بین‌المللی کار ایران برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه شرکت‌ها و سازمان‌ها برای معرفی مشاغل و موقعیت‌های شغلی خود اقدام خواهند کرد.

سرویس کسب‌وکار -

نخستین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران (ایران جابکس) اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود و در این نمایشگاه، برندها، سازمان‌ها و شرکت‌های داخلی و خارجی از ۲۷ کشور حضور خواهند داشت.

به گزارش تجارت‌نیوز، در این رویداد که با حضور ستاد فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان و دومین نمایشگاه فرهنگی ایران ساخت برگزار خواهد شد شرکت‌ها و سازمان‌ها برای معرفی مشاغل و موقعیت‌های شغلی خود اقدام خواهند کرد. تثبیت برند کارفرمایی و ارتقای برند از اصلی‌ترین اهداف شرکت کنندگان در این نمایشگاه خواهد بود.

شرکت‌های متقاضی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه و فضا با دبیرخانه نخستین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران به آدرس www.iranjobex.com مراجعه کرده و یا با شماره ۸۸۸۸۳۶۵۳-۸۸۶۲۶۴۵۸ تماس بگیرند.

لازم به ذکر است که تجارت‌نیوز، حامی رسانه‌ای این نمایشگاه بین‌المللی است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.1)
1343.9
1.3
مثقال طلا (%0.08)
736100
600
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.