نرخ کارمزد سال ۹۶ جایگاه‌داران سوخت تعدیل شد

نرخ کارمزد سال ۹۶ جایگاه‌داران سوخت تعدیل شد
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به ذخیره‌سازی بنزین و گازوئیل برای تعطیلات نوروز گفت:‌ در جلسات مستمر که با انجمن جایگاه‌داران و کانون جایگاه‌داران بنزین داشتیم، نرخ کارمزد جایگاه‌داران برای سال 96 تعدیل (افزایش) یافته است.

محمدرضا موسوی‌خواه با اشاره به برگزاری جلسات هماهنگی بین جایگاه‌داران سوخت سراسر کشور و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به منظور عرضه پایدار و مطمئن فرآورده‌های نفتی بنزین و گازوئیل در ایام نوروز، گفت: براساس تصمیم‌گیری صورت گرفته کارمزد جایگاه‌داران از سال ۹۶ به میزان نرخ تورم تعدیل خواهد شد تا جایگاه‌داران بتوانند با خیال راحت به مردم خدمت‌رسانی کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، این مقام مسئول با اشاره به اینکه نرخ جدید مطابق با نرخ تورم خواهد بود، تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای تعدیل نرخ کارمزد سال۹۷ نیز در حال انجام است و امیدواریم تا فروردین ماه این موضوع نیز نهایی شود.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به ذخیره‌سازی بنزین و گازوئیل برای تعطیلات نوروز،‌گفت: خوشبختانه وضعیت ذخیره بنزین و گازوئیل برای تعطیلات نوروز در حد ایده‌آل است، مشکلی بابت سوخت‌رسانی در این ایام نداریم و پیش‌بینی‌های لازم در این باره شده است.

 

منبع: فارس

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند