موضوعات داغ:
در واکنش به نطق کواکبیان؛

نعمتی: خواهش می‌کنم موضوع انتخابات را تمام کنید

نعمتی: خواهش می‌کنم موضوع انتخابات را تمام کنید

نماینده تهران در واکنش به نطق کواکبیان درباره نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: آقای کواکبیان انتخابات تمام شده است و ما به عنوان اصولگرایان معتدل در کنار اصلاح‌طلبان برای پیروزی آقای روحانی تلاش کردیم.

نماینده تهران در پایان جلسه علنی امروز در واکنش به نطق میان‌دستور کواکبیان گفت: آقای کواکبیان ما همه در انتخابات برای پیروزی آقای روحانی زحمت کشیدیم و خود شما شاهدید که اصولگرایان معتدل شبانه روز در سراسر کشور تلاش می‌کردند و این بر کسی پوشیده نسیت.

به گزارش تجارت‌نیوز، بهروز نعمتی افزود: شما و ما در شهرستان‌ها و سراسر کشور ستادهای مختلفی تشکیل دادیم و همه دیدند که اصولگرایان معتدل چقدر تلاش کردند ما از این نوع نگاه و تفکری همچون آقای کواکبیان گلایه‌مندیم.

نعمتی ادامه داد: آقای کواکبیان انتخابات ریاست جمهوری تمام شده چرا آنقدر آن را تکرار می‌کنید و دامن می‌زنید؟ چه چیزی را می‌خواهید ثابت کنید؟ همانطور که شما به رئیس‌جمهور رای دادید، ما و ۲۴ میلیون به آقای روحانی رای دادیم.

وی گفت: البته که حتی برای انتخاب استانداران و فرمانداران از هیچ یک از ما نظرخواهی نشد آقای روحانی به صراحت گفت که بر او برای انتصاب افراد حجت تمام شده است.

نماینده تهران تاکید کرد: قطعا رای ۲۴ میلیونی آقای روحانی تنها با رای اصلاح‌طلبان و اصولگرایان معتدل جمع نمی‌شد.

وی گفت: همه در کنار هم بودیم و مردم رای دادند که اگر اینطور نمی‌شد همان برادرانی که شما آنها را تندرو می خوانید، رئیس‌جمهور می‌شدند.

نعمتی در پایان افزود: آقای کواکبیان شما فردی باتجربه با سابقه کار سیاسی هستید. دیگر زدن ریشه‌ها بس است. خواهش می‌کنم موضوع انتخابات را تمام کنید.

منبع: ایسنا

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند