کد خبر: 204433

نقشه گوگل وضعیت باتری را هم به اشتراک می‌گذارد

گوگل در حال ایجاد تغییراتی در خدمات نقشه خود است تا در زمان به اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی، امکان به اشتراک‌گذاری میزان شارژ باتری نیز وجود داشته باشد.

سرویس تکنولوژی -

تغییرات یادشده به خصوص در زمانی که کاربران شارژ کافی ندارند یا در اماکن دورافتاده به سر می برند به مخاطبان آنها کمک می کند تا با دقت بیشتری از وضعیتشان مطلع شوند و در صورت احساس خطر به کمکشان بشتابند.

به گزارش تجارت‌نیوز، این به روزرسانی برنامه ریزی بهتر و دقیق تر مسافرت‌های درون‌شهری و برون‌شهری را هم ممکن می‌کند.

از جمله دیگر تغییرات خدمات نقشه گوگل می توان به به اشتراک‌گذاری مسیرهای سفرهای انجام شده با وسایل حمل‌ونقل عمومی، زمان دقیق رسیدن به مقصد، میان بر به ایستگاه‌های محبوب و غیره اشاره کرد.

به روزرسانی سریع تر اطلاعات خدمات حمل‌ونقل عمومی هم در نسخه به روزشده نقشه‌های گوگل پیش‌بینی شده است. قرار است به اشتراک‌گذاری موقعیت‌های مکانی نیز با جزئیات بیشتری ممکن شود.

 

منبع: انگجت

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.