نمایشگاه بین‌المللی صنعت آرد و نان فردا در تهران آغاز به کار می‌کند

نمایشگاه بین‌المللی صنعت آرد و نان فردا در تهران آغاز به کار می‌کند

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آرد و نان با حضور ۱۳۹ شرکت داخلی و ۳۸ شرکت خارجی از دوم تا ۵ آذر ماه در تهران برگزار می‌شود.

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آرد و نان از ۲ آذر به مدت ۴ روز و با حضور ۱۷۷ شرکت داخلی و خارجی در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، علی معین، مدیر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آرد و نان «Ibex 2017» ضمن بیان این خبر افزود: یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آرد و نان در فضایی به مساحت ۱۴ هزار و ۵۰۰ مترمربع و با حضور غرفه‌دارانی از ۱۱ کشور جهان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به مدت ۴ روز برپا خواهد شد.

وی با بیان این‌که نمایندگان کشورهایی از فرانسه، ترکیه، آلمان، لهستان، کره جنوبی، ایتالیا، اتریش، سوئد، انگلستان، چین و امارات متحده عربی به همراه تولیدکنندگان توانمند داخلی، آخرین فناوری صنعت آرد و نان را به مدت ۴ روز به نمایش خواهند گذاشت، تاکید کرد: در این نمایشگاه تولیدکنندگان نان صنعتی، سازندگان ماشین‌آلات نان، تولیدکنندگان نان شیرینی و کیک، تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان تجهیزات کافه قنادی، تولیدکنندگان آرد و سازندگان ماشین‌آلات آردسازی حاضر هستند.

معین اضافه کرد: تولیدکنندگان خمیرمایه و بهبوددهنده، سازندگان سیلو، تولیدکنندگان تجهیزات آزمایشگاهی مرتبط، تولیدکنندگان آنزیم‌های مصرفی در صنایع غذایی، تولیدکنندگان دکوراسیون مرتبط، تولیدکنندگان امولسیفایرهای خوراکی، صنایع بسته‌بندی، تولیدکنندگان قهوه و غلات افزودنی، تولیدکنندگان لباس کار مرتبط، مشاوران صنعت آرد و نان، سازمان‌ها و اتحادیه‌های مرتبط، مطبوعات و صنایع وابسته، دیگر گروه‌های حاضر در این نمایشگاه به شمار می‌روند.

مدیر نمایشگاه «Ibex 2017» خاطرنشان کرد: برنامه‌های جانبی گسترده‌ای هم برای این نمایشگاه تدارک دیده شده که «کارگاه آموزشی بهبود کیفیت آرد» و سمینار «نان – صنعت سلامت» از جمله این برنامه‌ها به شمار می‌رود.

گفتنی است این نمایشگاه از ساعت ۹ تا ۱۷ و در سالن‌های ۸ و ۹ و ۱۰ و ۱۱ پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

منبع: تسنیم

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند