کد خبر: 158491

آغاز به کار نمایشگاه صنعت حمل‌ونقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی

اولین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حمل‌ونقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی (AEROPERSIA 2017) فردا با حضور مقامات مختلف و همچنین مشارکت ده‌ها شرکت تولیدی و خدماتی حوزه‌های مختلف خطوط هوایی، حمل‌و‌نقل هوایی، هوانوردی، تکنولوژی هواپیما، مدیریت ترافیک هوایی، تجهیزات زمینی و دیگر صنایع مرتبط در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش می‌یابد.

اولین نمایشگاه صنعت حمل‌ونقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی
سرویس کسب‌وکار -

در اولین نمایشگاه صنعت حمل‌ونقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی، شرکت‌ها و سازمان‌های معتبر و مختلف داخلی از جای‌جای کشورمان؛ نوین‌ترین تولیدات، طرح‌ها و خدمات خود را ارائه می‌کنند، همچنین علاوه بر شرکت‌های داخلی، نمایندگان کشورهای آلمان، چین، انگلستان، فرانسه، اسپانیا، یونان، ایتالیا و برخی از کشورهای منطقه خاورمیانه نیز در نمایشگاه حضور و مشارکت دارند.

به گزارش تجارت‌نیوز، در اولین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حمل‌ونقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی که با اخذ تاییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی (UFI) برگزار می‌شود، شرکت‌های مختلف هواپیمایی، سازمان هواپیمایی کشوری، انجمن حمل‌ونقل هوایی، سازمان هوا و فضا، شرکت مادرتخصصی فرودگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان؛ جدیدترین تولیدات و نوآوری‌های خود را به نمایش می‌گذارند.

با توجه به استقبال گسترده و درخواست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه صنعت حمل‌ونقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی، نخستین روز این نمایشگاه به صورت تخصصی برگزار خواهد شد.

نمایشگاه صنعت حمل‌ونقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و استفاده از موقعیت جغرافیایی کشور برای کسب جایگاه مناسب‌تر در حمل‌ونقل هوایی منطقه با همکاری معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری، وزارتخانه‌های مسکن و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، سازمان هواپیمایی کشوری،انجمن‌های هوانوردی، شرکت تخصصی فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی، شرکت‌های هواپیمایی و دانشگاه‌ها و مراکز فعال در این صنعت برگزار می‌شود.

اولین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حمل‌ونقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی با هدف ایجاد زمینه تعامل سازنده بین شرکت‌های معتبر بین‌المللی با دانشگاه‌ها و شرکت‌های فعال این حوزه برای بهره‌مندی از توانایی‌ها و تجربیات بزرگان این صنعت برگزار می‌شود تا گام مثبت و موثری برای رونق سهم بازارهای داخلی و خارجی، به‌روزرسانی و توسعه صنعت هوایی کشور، بررسی موانع و کاستی‌های موجود و همچنین تحقق اهداف افق ۱۴۰۴ برداشته شود.

اعاده جایگاه قبل از تحریم و دستیابی به جایگاه اول در حمل‌و‌نقل هوایی منطقه، استفاده از موقعیت جغرافیایی کشور برای افزایش ترانزیت مسافر و بار، گسترش همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی، ارتقای سطح ایمنی هوانوردی، توسعه توانمندی ناوگان حمل‌ونقل مسافر و بار، کمک به نوسازی و بهینه‌سازی هواپیماها و شرکت‌های هوایی کشور، کمک به ایجاد و راه‌اندازی موسسه‌های آموزش هوانوردی، کمک به تاسیس شرکت‌های جدید هواپیمایی و شرکت‌های مشاوره‌ای هوانوردی و خرید و فروش و اجاره هواپیما، گسترش حمل‌ونقل بار و مسافر هوایی داخلی و خارجی و ایجاد بستری مناسب برای خصوصی‌سازی و توسعه رقابت‌پذیری و جذب سرمایه از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

برگزاری چند همایش و کارگاه علمی و تخصصی، رونمایی از برخی محصولات و تولیدات شرکت‌های دانش‌بینان و برنامه‌ریزی برای بازدید هیات‌های مختلف داخلی و خارجی از نمایشگاه، برخی از برنامه‌های جانبی اولین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حمل‌ونقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی است.

اولین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حمل‌ونقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی از فردا تا ۲۷ شهریور ماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

 

منبع: ایلنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.