سايپاپرس قابلیت‌های رباتیک و فیكسچرهای داخلی خود را نمایش می‌دهد

سايپاپرس قابلیت‌های رباتیک و فیكسچرهای داخلی خود را نمایش می‌دهد

شرکت سایپاپرس همراه با گروه خودروسازی سایپا در سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران حضور خواهد داشت تا توانمندی‌ها و پتانسیل‌های خود را به معرض ديد عموم قرار دهد.

شرکت سایپاپرس به عنوان بزرگترین تولیدکننده قطعات و مجموعه‌های پرسی خودرو در منطقه خاورمیانه همراه با گروه خودروسازی سایپا در سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه خودرویی کشور محسوب می‌شود حضور خواهد داشت تا توانمندی‌ها و پتانسیل‌های خود را به معرض ديد عموم قرار دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سید مهدی حسینی‌پور، مدیر حوزه مدیرعامل و ارتباطات سایپاپرس با بیان استراتژی‌ها و اهداف مختلف این شرکت جهت حضور در سومین نمایشگاه خودرو تهران اظهار داشت: فراهم کردن زمینه جذب سرمایه گذاری‌های خارجی، معرفی دستاوردها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی متخصصان شركت در بومی‌سازی قطعات، بسترسازی برای توسعه مبادلات و همکاری‌های صنعتی با شرکت‌های داخلی و خارجی، حضور بیشتر در بازارهای هدف، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی حوزه پرس‌کاری و برشکاری و جلوگيری از خروج ارز از كشور، ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید و انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات موفق جهانی به کشور و کارآفرینی و اشتغال پایدار از مهمترین اهداف حضور سایپاپرس در این نمایشگاه است.

وی اضافه کرد: شركت سایپاپرس در این نمایشگاه ضمن نمايش قابليت‌های رباتيک و توانمندی‌های خود در اين زمينه، به معرفی فيكسچرهايی خواهد پرداخت كه مراحل طراحی و ساخت آن توسط متخصصان داخلی شركت انجام شده است. همچنین نمايش فعاليت‌های انجام شده در زمينه خودروی جديد گروه سايپا در پروژه SP100 و عرضه قطعات و مجموعه‌های پرسی خودروهای پرايد، تيبا، تندر 90، رهام و برليانس از ديگر برنامه‌های سایپاپرس در اين رويداد بزرگ صنعتی خواهد بود.

سومین نمایشگاه خودرو تهران از 18 تا 21 دی ماه با حضور شرکت‌ها و برندهای معتبر خودرویی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی شهرآفتاب برگزار می‌شود.

 

منبع: روابط عمومی سایپا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند