نمایش محصولات داخلی‌سازی شده شرکت سایپاشیشه

شركت سایپاشیشه نمونه‌های داخلی‌سازی شده شيشه‌های مورد استفاده در خودروهای توليدی گروه سايپا را در نمايشگاه تهران به نمايش خواهد گذاشت.
نمایش محصولات داخلی‌سازی شده شرکت سایپاشیشه

شرکت سایپاشیشه نمونه‌های داخلی‌سازی شده شیشه‌های مورد استفاده در خودروهای برلیانس H200 و H300، چانگان، آریو، مگان، زانتیا و سایر خودروهای تولیدی گروه سایپا را در نمایشگاه تهران به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارش تجارت‌نیوز، در سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران که باهدف معرفی توانمندی‌ها و راهبردهای داخلی‌سازی قطعات برگزار خواهد شد، شرکت سایپاشیشه به‌عنوان تولیدکننده اصلی شیشه مورد استفاده در خودروهای تولیدی گروه سایپا، آخرین محصولات خود را که با بهره‌برداری از دانش و توانمندی متخصصان ایرانی طراحی و ساخته شده است، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد داد.

باتوجه به آنکه در سال‌های اخیر، سبد محصولات تولیدی گروه سایپا با افزایش تعداد خودروها و ایجاد تنوع گسترده مواجه شده، شرکت سایپاشیشه نیز توانسته با طراحی و ساخت محصولات مورد نیاز این گروه، از خروج ارز از کشور جلوگیری کرده و ظرفیت‌های متنوعی را در بخش طراحی و ساخت شیشه‌های مورد نیاز محصولات، به‌کار گیرد.

سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران از ۱۸ تا ۲۱ دی‌ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد و گروه خودروسازی سایپا آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود را به‌ نمایش خواهد گذاشت.

 

منبع: روابط عمومی شرکت سایپا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز