مدیرعامل رجا:

نوسازی و بازسازی واگن‌ها اولویت رجا است

نوسازی و بازسازی واگن‌ها اولویت رجا است

مدیرعامل شرکت رجا گفت: این شرکت علاوه بر اقدامات قبلی و جدید برای بازسازی و تعمیرات اساسی واگن‌های مسافری تحت اختیار، به دنبال افزایش کیفیت خدمات و کمیت جابه‌جایی مسافران ریلی است.

محمد رجبی در جلسه مدیران این شرکت با اعلام این خبر افزود: واگن‌های با عمر ۳۰ تا ۳۹ سال رجا علاوه بر این که تاکنون یک بار بازسازی و تعمیرات اساسی شده‌اند، ولی طی یک برنامه و فرآیند مدون مجددمورد بازسازی قرار خواهند گرفت.

به گزارش تجارت‌نیوز، رجبی درخصوص نوسازی ناوگان رجا با تحویل‌گیری ۳۹ دستگاه واگن تولیدات داخلی در سال ۹۶ گفت: تا ماه آینده تعداد ۱۱ دستگاه واگن مسافری دیگر ساخت شرکت واگن پارس تحویل رجا خواهد شد، و با تحویل‌گیری تعدادی دیگر از شرکت پلور سبز، تلاش داریم در سال ۹۷ تعداد واگن‌های جدید را به ناوگان رجا به ۲۳ دستگاه برسانیم.

مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا با اشاره به افزایش بهره‌وری واگن‌های در سیر شرکت رجا اظهار داشت: امیدواریم با افزایش گردش سیر حدود ۸۰ واگن‌ همچنین ورود واگن‌های جدید در سال آینده، علاوه بر جابه‌جایی بیشتر مسافران در مسیرهای مختلف به ویژه محورهای آذربایجان و یزد، بتوانیم در مسیرهای جدید مانند: ارومیه، همدان و رشت نیز به هموطنان خدمت‌رسانی کنیم.

رجبی با تاکید بر اینکه با اقدامات فوق، حدود ۲.۵ میلیون نفر به ظرفیت جابه‌جایی مسافران رجا اضافه خواهد شد تاکید کرد: با برطرف شدن مسایل و مشکلات مربوط به خط و سیستم علائم و ارتباطات به ویژه دو خطه و ۴ خطه کردن مسیرهای منتهی به تهران، به ظرفیت‌های موجود جابه‌جایی مسافر در بخش ریلی کشور بیش از ۳۰ درصد اضافه خواهد شد.

 

منبع: شرکت حمل‌و نقل ریلی رجا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند