کد خبر: 211954

نگاه مثبت رئیس‌جمهور به استارت‌آپ‌ها

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به نگاه مثبت رئیس‌جمهوری به استارت‌آپ‌ها، از تلاش برای نشستی مشترک با فعالان این حوزه خبر داد.

سرویس کسب‌وکار -

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به نگاه مثبت رئیس‌جمهوری به استارت‌آپ‌ها، از تلاش برای نشستی مشترک با فعالان این حوزه خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمدجواد آذری جهرمی با انتشار مطلبی در صفحه توئیتر خود از توجه رئیس‌جمهوری به کسب‌وکارهای نوپا خبر داد و گفت: ‏رئیس‌جمهور شب گذشته (۹ اسفند) از شرکت‌های موفق کسب‌وکار نوپای استان هرمزگان تقدیر کردند و امروز نیز در صحبت‌های خود تاکید کردند این نوع کسب‌وکارها و گردشگری بهترین ابزارهای کارآفرینی هستند.

وی در ادامه از تلاش برای برگزاری نشستی با حضور رئیس‌جمهوری و فعالان عرصه توسعه ‎اقتصاد دیجیتال خبر داد.

مقوله اقتصاد دیجیتال از آن دست مباحث جدیدی است که ظاهرا دولت دوازدهم برای توسعه کارآفرینی و ایجاد اشتغال حساب ویژه‌ای بر روی این حوزه باز کرده است. در فضای اقتصاد دیجیتال اصلی‌ترین عامل ایجاد رونق اقتصادی فعالیت کسب‌وکارهای نوپاست که اخیرا سازمان فناوری اطلاعات نیز لوایح پنج گانه‌ای را برای سامان‌دهی و قانونمند کردن این کسب‌وکارها طراحی کرده است.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.48)
1342.4
6.4
مثقال طلا (%0.68)
737600
5000
سکه امامی (%0.6)
1829000
11000
دلار (%0)
4200
یورو (%0.37)
6775
25
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.