کد خبر: 215518

هر شاخه گل رز را برای روز مادر چند بخریم؟

در سال‌های اخیر گل به تنهایی یا در کنار هدایای دیگر جز ثابت روز مادر شده است و استقبال خوبی از آن می‌شود. این امر بازار گل را نیز در روزهای نزدیک به روز مادر رونق بخشیده است.

سرویس کسب‌وکار -

در سال‌های اخیر اهدای گل در روز مادر رواج بیشتری پیدا کرده است و در کنار آن بازار این هدیه زیبا نیز در این روز رونق دوچندان دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، گل یکی از بهترین هدایایی است که می‌تواند نشان‌دهنده علاقه و احساسات شما به هدیه‌گیرنده باشد. شما با هدیه دادن گل علاوه بر نشان دادن علاقه خود، حس شادمانی و رضایت را نیز منتقل می‌کنید. حال چه کسی بهتر از مادر که گیرنده این هدیه زیبا و حس خوب باشد.

در سال‌های اخیر گل به تنهایی یا در کنار هدایای دیگر جز ثابت روز مادر شده است و استقبال خوبی از آن می‌شود. این امر بازار گل را نیز در روزهای نزدیک به روز مادر رونق بخشده است.

معمولا گل رز، انتخاب اول برای هدیه دادن است و قیمت این نوع گل بیشتر از سایر گل‌ها در روزهای خاص افزایش می‌یابد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.18)
1311.4
2.4
مثقال طلا (%0.41)
662200
2700
سکه امامی (%0.68)
1617000
11000
دلار (%0.19)
4773
9
یورو (%0.09)
5858
5
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.