کد خبر: 215518

هر شاخه گل رز را برای روز مادر چند بخریم؟

در سال‌های اخیر گل به تنهایی یا در کنار هدایای دیگر جز ثابت روز مادر شده است و استقبال خوبی از آن می‌شود. این امر بازار گل را نیز در روزهای نزدیک به روز مادر رونق بخشیده است.

سرویس کسب‌وکار -

در سال‌های اخیر اهدای گل در روز مادر رواج بیشتری پیدا کرده است و در کنار آن بازار این هدیه زیبا نیز در این روز رونق دوچندان دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، گل یکی از بهترین هدایایی است که می‌تواند نشان‌دهنده علاقه و احساسات شما به هدیه‌گیرنده باشد. شما با هدیه دادن گل علاوه بر نشان دادن علاقه خود، حس شادمانی و رضایت را نیز منتقل می‌کنید. حال چه کسی بهتر از مادر که گیرنده این هدیه زیبا و حس خوب باشد.

در سال‌های اخیر گل به تنهایی یا در کنار هدایای دیگر جز ثابت روز مادر شده است و استقبال خوبی از آن می‌شود. این امر بازار گل را نیز در روزهای نزدیک به روز مادر رونق بخشده است.

معمولا گل رز، انتخاب اول برای هدیه دادن است و قیمت این نوع گل بیشتر از سایر گل‌ها در روزهای خاص افزایش می‌یابد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.