همه هزینه‌ها برای کارلوس کی‌روش از برزیل تا روسیه

همه هزینه‌ها برای کارلوس کی‌روش از برزیل تا روسیه

بر اساس قرارداد جدید، کارلوس کی‌روش سالیانه ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار یورو از فدراسیون فوتبال ایران دستمزد می‌گیرد. مبلغ قرارداد کی‌روش در مجموع ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار یورو است که در ۱۶ مرحله و در هر مرحله ۳۵۰ هزار یورو پرداخت می‌شود.

کارلوس کی‌روش سالیانه ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار یورو از فدراسیون فوتبال ایران دستمزد می‌گیرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، کارلوس کی‌روش بعد از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و در شهریور ۱۳۹۳ قراردادش را فدراسیون فوتبال ایران تمدید کرد. بر اساس قرارداد جدید، این مربی پرتغالی سالیانه ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار یورو از فدراسیون فوتبال ایران دستمزد می‌گیرد. مبلغ قرارداد کی‌روش در مجموع ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار یورو است که در ۱۶ مرحله و در هر مرحله ۳۵۰ هزار یورو پرداخت می‌شود.

قرارداد کارلوس کی‌روش فقط به این مبالغ خلاصه نمی‌شود. در قرارداد کارلوس کی‌روش مزایایی مثل اجاره خانه ۱۵۰۰ دلاری، بلیت‌های رفت و برگشت هواپیما، بیمه عمر و سلامت و حتی خشکشویی لباس‌ها نیز گنجانده شده است. همچنین کارلوس کی‌روش ۱۰ درصد از پاداش ۱۲ میلیون دلاری فیفا برای صعود به جام جهانی را دریافت کرده و برای هر برد در هر بازی، حتی برای بازی‌های رسمی دو برابر هر بازیکن، یعنی ۲۰۰۰ دلار پاداش می‌گیرد.

این قرارداد باعث اعتراض علی کریمی، محمد مایلی‌کهن و سایر منتقدان این مربی پرتغالی شده است.

کارلوس کی‌روش که از ۱۵ فروردین ۱۳۹۰ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران منصوب شده است، توانسته ایران را دو دوره متوالی به جام‌های جهانی ۲۰۱۴ برزیل و ۲۰۱۸ روسیه برساند. کی‌روش در مدت ۷ سال در ۸۱ بازی تیم ملی را مربی‌گری کرده و به ۵۰ برد، ۲۳ مساوی و ۸ باخت رسیده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند