موضوعات داغ:

هشدارها و توصیه‌های نوروزی پلیس

هشدارها و توصیه‌های نوروزی پلیس

رییس پلیس پیشگیری ناجا در آستانه فرارسیدن نوروز، برای افزایش ایمنی و جلوگیری از سرقت، توصیه‌هایی به شهروندان بیان کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سردار محمد شرفی در بازدید از کشفیات فرماندهی انتظامی شرق استان تهران و در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه رسانه همیشه یاور پلیس بوده است، اظهار کرد: رسانه‌ها باید در روزهای پایانی سال اطلاع رسانی مطلوب تری داشته باشند و هشدارهای ایمنی پلیس را به مردم اطلاع رسانی کنند.

وی در خصوص پیشگیری از جرایم در زمان ایام نوروز و ساعت نبود مردم در منازل نیز گفت: مردم در تحویل فرش‌ها به قالیشویی‌ها اطمینان لازم و کافی را داشته باشند و استعلامات لازم را از منابع آگاه انجام دهند تا در روزهای پایانی سال دچار مشکل نشوند.

شرفی افزود: همچنین در خصوص حمل پول توسط شهروندان برای خرید در پایان سال خانواده‌ها باید دقت کنند و از مراکز معتبر خریداری کنند و رمز کارت‌های بانکی را در اختیار دیگران قرار ندهند و در صورت مشاهده افراد مشکوک به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

شرفی با بیان اینکه باید ساختارهای یگان امداد در شرق استان تهران تقویت شود تا در خدمت‌گزاری به مردم موفقیت های بیشتری داشته باشد، افزود: این تقویت جزو برنامه‌های کلی ناجا برای یگان‌های امداد است که به آن جامه عمل پوشانده خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه میانگین حضور پلیس در محل وقوع جرم بین ۷ الی ۱۰ دقیقه است، از طراحی منظومه‌های گشت پلیس خبر داد و گفت: همه معاونت‌ها در این برنامه حضور خواهند داشت تا زمان حضور پلیس در محل جرم کاهش خواهد پیدا کند.

شرفی در خاتمه عملکرد پلیس شرق استان تهران در حوزه‌های مختلف از قبیل قتل، سرقت مسلحانه، سرقت از بانک و وقوع جرم و کشفیات کالا قاچاق و کالاهای ممنوعه بسیار مطلوب دانست و گفت: با توجه به پیشرفت‌های صورت گرفته در علم و فناوری امکانات و تجهیزات خوبی را با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده در اختیار پلیس شرق استان قرار داده و در جذب نیروی انسانی کار آمد در حوزه علم و فن آوری بسیار موفق بوده و از نواحی ممتاز محسوب می‌شود.

منبع: ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند