هشدار به مسئولان/ ترافیک مراجعه‌کنندگان به سایت رفاهی فردا دو برابر می‌شود

درحالی که در نخستین روز ثبت‌نام برای دریافت یارانه سایت رفاهی با اختلال مواجه شد، فردا که نوبت شماره یک آخر کد ملی است، تعداد متقاضیان دوبرابر می‌شود. درحالی که امروز به عنوان نخستین روز ثبت‌نام برای سرپرستان خانوار نیازمند و متقاضی دریافت یارانه نقدی برای آنهایی که رقم آخر کد ملی صفر بوده درنظر

درحالی که در نخستین روز ثبت‌نام برای دریافت یارانه سایت رفاهی با اختلال مواجه شد، فردا که نوبت شماره یک آخر کد ملی است، تعداد متقاضیان دوبرابر می‌شود.

درحالی که امروز به عنوان نخستین روز ثبت‌نام برای سرپرستان خانوار نیازمند و متقاضی دریافت یارانه نقدی برای آنهایی که رقم آخر کد ملی صفر بوده درنظر گرفته شده است، سایت رفاهی با مشکل ترافیک و اختلال مواجه شد.

این در حالی است که اکبر ایزدی رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها خاطرنشان کرد: سرپرستانی که رقم سمت راست کد ملی آنها صفر است، حدود 2.1 میلیون نفر و آنهایی که رقم سمت راست کد ملی یک است، حدود 4.2 میلیون نفر هستند، اما پهنای باند به گونه‌ای طراحی شده که اگر 75 میلیون ایرانی یک روز مراجعه کنند، مشکلی پیش نمی‌آید.

امروز که شهروندان برای ثبت‌نام و دریافت یارانه مراجعه کردند، از ساعات اولیه بامداد تاکنون سایت رفاهی پیغام می‌دهد که «سامانه در حال بروز رسانی است، بعدا مراجعه کنید».

بنابر گفته مسئولان سازمان هدفمندی ثبت‌نام در صورتی محقق می‌شود که 3 صفحه فرم تقاضا برای دریافت یارانه به طور کامل تکمیل و تایید شود، در غیر این صورت به منزله انصراف از دریافت یارانه خواهد بود.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند