هفته‌ای با افت نسبی برای صرافی ملی / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

هفته‌ای با افت نسبی برای صرافی ملی / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

دومین هفته ماه آبان قیمت ارز در صرافی ملی افت نسبی را تجربه کرد و نرخ دلار در روز پنج‌شنبه شاهد افت ۵۰ تومانی نسبت به هفته قبل بود و به ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت ارز که هفته گذشته روندی کاهشی داشت، در این هفته نیز این روند را تا حدودی تکرار کرد و قیمت دلار به ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان رسید.

روز شنبه قیمت ارز نسبت به روز پنج‌شنبه ۵۰ تومان کاهش یافت و قیمت دلار به رقم ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان رسید.

روز یکشنبه با توجه به تعطیلی ۲۸ صفر و تعطیلی رسمی، ارزها در نرخ‌های روز گذشته ثابت ماندند.

سومین روز هفته با وجود آغاز به کار بازارهای جهانی نرخ ارز در صرافی ملی تغییر نکرد و قیمت دلار در رقم ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان و قیمت یورو در رقم ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان ثابت ماند.

روز سه‌شنبه مصادف با تعطیلی شهادت امام رضا، روند قیمت‌ها تغییر نکرد و قیمت دلار در رقم ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان و نرخ یورو در رقم ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان ماندگار شد.

روز چهارشنبه هشتمین روز ماه آبان، همچنان نرخ ارز ثابت ماند و قیمت دلار در رقم ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان و قیمت یورو در رقم ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان تغییری نداشت.

روز پنجشنبه ثبات نرخ ارز برای آخرین روز کاری هفته تداوم داشت و قیمت دلار در رقم ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان و قیمت یورو در رقم ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان تغییری نداشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند