هفته‌ای بدون سود برای بازار ارز / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

هفته‌ای بدون سود برای بازار ارز / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

چهارمین هفته ماه مهر قیمت ارز در صرافی ملی ثبات نسبی را تجربه کرد و نرخ دلار در روز پنج‌شنبه بدون تغییر نسبت به هفته گذشته در رقم ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان ثابت ماند.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت ارز که هفته گذشته از ثبات برخوردار بود، در این هفته نیز علی‌رغم نوسانات جزئی باز هم نسبت به هفته گذشته تغییری نداشت و در رقم ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان ثابت ماند.

روز شنبه نرخ دلار نسبت به روز پنج‌شنبه تغییری نداشت و قیمت دلار در رقم ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت یورو نیز در رقم ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.

در روز یکشنبه قیمت دلار و یورو در صرافی ملی نیز با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی نسبت به روز شنبه تغییر نکردند و به ترتیب در رقم‌های ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان و ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان ثابت ماندند.

سومین روز هفته قیمت ارز با کاهش ۵۰ تومانی روبرو شد و قیمت دلار به ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان و قیمت یورو به ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان رسید.

روز سه‌شنبه روند قیمت‌ها تغییر نکرد و قیمت دلار در رقم ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان و نرخ یورو در رقم ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان ثابت ماند.

روز چهارشنبه شاهد رشد ۵۰ تومانی قیمت دلار و یورو در صرافی ملی بودیم و قیمت دلار به رقم ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت یورو به رقم ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.

پنجشنبه و آخرین روز کاری هفته قیمت ارز تغییر نکرد و قیمت دلار در صرافی ملی به ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت یورو ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان ثابت ماند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند