مدیر عامل توزیع برق یزد عنوان کرد:

هفته‌ سخت مردادماه برای صنعت برق

هفته‌ سخت مردادماه برای صنعت برق
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: برای افزایش رضایت مشترکین در اعمال برنامه‌های مدیریت بار، تعداد مکان‌ها را برای قطعی برق افزایش اما مدت زمان را کاهش داده‌ایم .

«محمدرضا صحتی» با قدردانی از همراهی شهروندان یزدی در زمان‌های برنامه‌ریزی ‌شده روزانه مدیریت بار، افزود: برای افزایش رضایت مشترکین در اعمال برنامه‌های مدیریت بار، تعداد مکان‌ها را افزایش اما مدت زمان را کاهش داده‌ایم .

به گزارش تجارت‌نیوز،صحبتی به ضرورت مشارکت و تعامل دوجانبه با مشترکین صنعتی و کشاورزی برای گذر از روزهای گرم ابتدای مردادماه، تاکید کرد: هفته نخست مرداد ماه، هفته‌ای بسیار گرم با افزایش دما برای کشور پیش‌بینی می‌شود و علاوه بر سختی کار خادمین مردم در صنعت برق برای مدیریت بار، نیازمند همراهی جدی همه مشترکین خواهیم بود .

این مسئول در صنعت برق، بیشترین پیک بار امسال در بخش توزیع را ۸۵۱ مگاوات به صورت همزمان در کل استان اعلام کرد که در چهارم تیرماه به ثبت رسیده که نسبت به مدت زمان مشابه قبل ۴٫۹ درصد افزایش را نشان می‌دهد .

وی یادآور شد: اعمال برنامه‌های مدیریت بار شبکه به دلیل تامین برق مطمئن کل کشور به خصوص استان‌های گرمسیر جنوبی و با کاهش تولید نیروگاه‌های آبی تا کاهش دما ادامه می‌یابد .

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تاکید کرد: همکاری صنایع استان در طرح‌های مدیریت مصرف، نقش موثری در کاهش زمان اجرای برنامه مدیریت بار خواهد داشت .

 

منبع:ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند