همه ایرانیان در سال جاری بیمه می‌شوند/ پوشش بیمه با ۲۲۰۰ تومان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طبق برنامه امسال همه ایرانیان تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند. علی ربیعی در گفت‌وگویی که از شبکه یک سیما پخش شد اعلام کرد: براساس تکلیف قانون برنامه پنجم همه ایرانیان از طریق دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک و سازمان بیمه سلامت ایرانیان بیمه می‌شوند و هیچ ایرانی بدون

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طبق برنامه امسال همه ایرانیان تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند.

علی ربیعی در گفت‌وگویی که از شبکه یک سیما پخش شد اعلام کرد: براساس تکلیف قانون برنامه پنجم همه ایرانیان از طریق دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک و سازمان بیمه سلامت ایرانیان بیمه می‌شوند و هیچ ایرانی بدون دفترچه بیمه نباید تا آخر سال حضور داشته باشند.
 
وی افزود: هزینه بیمه شدن برای دهک‌های کم‌درآمد به صورت رایگان و برای اقشار نیازمند 2200 تومان است که این رقم ناچیز و هزینه خود دفترچه بیمه است.
 
وی تأکید کرد: همه کسانی که فاقد دفترچه بیمه هستند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک با رقم بسیار ناچیزی می‌توانند بیمه شوند.
 
رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد: از محل درآمد هدفمندی، 2500 میلیارد تومان برای بهداشت و درمان و 700 میلیارد تومان برای سازمان بیمه سلامت ایرانیان به خاطر پوشش بیمه‌ای همگانی پرداخت شد
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند