هندی‌ها به‌دنبال تصاحب بازار ایران

هندی‌ها به‌دنبال تصاحب بازار ایران

بازار 46 میلیارد دلاری واردات ایران، نه تنها اروپایی‌ها بلکه آسیایی‌ها را به فکر افزایش سهم خود از این بازار انداخته است.

بازار 46 میلیارد دلاری واردات ایران، نه تنها اروپایی‌ها بلکه آسیایی‌ها را به فکر افزایش سهم خود از این بازار انداخته است.

به گزارش تجارت‌نیوز، در این میان هندوستان که در سال 2016 میلادی نزدیک به دو میلیارد دلار انواع محصولات خود را به ایران صادر کرده بود و دهمین صادرکننده بزرگ به ایران محسوب می‌شد، به دنبال توسعه بازار خود در ایران است.

این کشور در سال‌های گذشته توانست با عقد قرارداد بندر چابهار سر و صدای زیادی در منطقه به راه بیاندازد و جایگاه خود را در کشورمان مستحکم کند.

شورای توسعه تجارت این کشور بزرگ آسیایی با برگزاری نمایشگاه‌هایی در سراسر جهان سعی می‌کند تولیدات روزافزون صنایع خود را وارد بازارهای صادراتی کند.

به همین ترتیب، این شورا با همکاری سفارت هند و نیز اتاق بازرگانی ایران پنجمین دوره از نمایشگاه Source India در ایران برگزار می‌کند.

این نمایشگاه که از تاریخ 19 الی 21 اسفند ماه 1396 در برج میلاد تهران برگزار می‌شود شامل حوزه‌های پوشاک و منسوجات، فن آوری اطلاعات و تجهیزات وابسته، ساخت‌و‌ساز و زیرساخت، مواد شیمایی و محصولات وابسته، ماشین آلات مهندسی و قطعات خودرو، خدمات بهداشتی و داروسازی، و محصولات غذایی و کشاورزی است.

در نمایشگاه Source India بیش از 100 شرکت هندی در صنایع یادشده محصولات خود را ارائه می‌دهند. ساعت بازدید از این نمایشگاه 9:30 صبح الی 5 بعد از ظهر است.

سورس ایندیا (Source India) یک نمایشگاه تجاری جهانی و مکانی برای دیدار خریداران و فروشندگان است که توسط وزارت بازرگانی دولت هند و شورای توسعه تجارت هند طراحی شده و هدف از آن ارتقای صادرات هند در بیشتر بازارهای بالقوه جهان به روشی کارآمدتر و مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

سورس ایندیا از رویکرد متمرکزی برای دستیابی به خریداران بالقوه برخوردار است که به شرکت‌های هندی کمک می‌کند تا به‌طورموثرتری به بازارهای جهان راه یابند.

طرح این نمایشگاه بر تحقیقات گسترده درون‌سازمانی، دانش عمیق، تحقیقات موثر و قابلیت‌های منابع مبتنی است و به شرکت‌ها در یافتن محصولات و بخش‌های مناسب در سراسر جهان کمک می‌کند.

این نمایشگاه فرصت بی‌نظیری برای دیدار، ایجاد ارتباط و آشنایی با چشم‌اندازها و مشتریان به کم‌هزینه‌ترین روش ممکن است.

 

منبع: میزان

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند