وزیر راه و شهرسازی:

هیچ راهی برای ایران بسته نمی‌ماند

هیچ راهی برای ایران بسته نمی‌ماند

وزیر راه و شهرسازی، با تاکید بر این‌که هیچ راهی برای ایران بسته نمی‌ماند‌ و به‌زودی نقشه ترانزیتی قفقاز کاملا تغییر می‌کند،‌ نوشت: پل‌های شکسته به سادگی ترمیم نمی‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز،‌ رستم قاسمی، در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: با ماموریت ویژه‌ای که به معاونین وزارتخانه داده شد، مشکل مسیر نوردوز به ارمنستان و کریدور قفقاز رفع و به زودی نقشه ترانزیتی آن منطقه کاملا تغییر خواهد کرد.

کسانیکه در این خصوص شیطنت کردند بدانند هیچ راهی برای ما بسته نمی‌ماند اما پل‌های شکسته پشت سر آنها به سادگی ترمیم نخواهد شد. (تسنیم).

کشورها مراقب هزینه‌های اقدامات خود باشند

نماینده مردم تهران در مجلس نیز گفت: کشورهای همسایه ما که خاکشان را در اختیار دشمنان ما قرار می‌دهند، مراقب هزینه‌های این کارشان باشند.

اسماعیل کوثری، با اشاره به حضور نیروهای رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرز ایران در خاک جمهوری آذربایجان و در نزدیکی مرزهای ایران گفت: ما در مورد منافع ملت‌مان به هیچ وجه با کسی تعارف نداریم و در مقابل کسانی که بخواهند منافع ملت ما را تهدید کنند سخت می‌ایستیم.

وی افزود: آمریکا و رژیم صهیونیستی و متحدانشان سعی دارند تا با این قبیل اقدامات مرزهای ما را تهدید کنند و به خیال خودشان موجبات ناامنی برای کشور ما را فراهم آورند اما باید بدانند که ایران از این مراحل عبور کرده که این اقدامات بخواهد برایش تهدیدی به حساب آید و منافع‌اش را تهدید کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای ثالثی که به دنبال تهدید منافع ملت ما از طریق کشورهای همسایه‌مان هستند بدانند که ما محکم در مقابل آنها خواهیم ایستاد و این کار برای آنها هزینه‌های زیادی در بر خواهد داشت.

کوثری خاطرنشان کرد: روابط ما با کشورهای همسایه‌مان همواره دوستانه بوده و روابط حسنه و برادرانه با این کشورها در اولویت کاری جمهوری اسلامی ایران قرار داشته و دارد، اما اگر مرزهای ما به هر طریقی تهدید شود و منافع ما بخواهد به خطر بیفتد با هیچ کشوری تعارف نداریم.

وی گفت: کشورهای همسایه ما هم که خاکشان را در اختیار دشمنان ما قرار می‌دهند تا منافع ما را به خط بیندازند و تهدیدی علیه منافع ملی ما داشته باشند، بدانند که این کار هزینه‌های سنگینی را برای آنها در پی خواهد داشت و بهتر است مراقب این هزینه‌های سنگین باشند (فارس).

مهم‌ترین اخبار حوزه اجتماعی و سیاسی را در صفحه جامعه تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند