واکنش مدیر فرودگاه خرم‌آباد به کاهش پروازها

واکنش مدیر فرودگاه خرم‌آباد به کاهش پروازها

مدیر فرودگاه خرم‌آباد به کاهش پروازهای این فرودگاه واکنش نشان داد.

‌غلام‌رضا بنی‌صدر درباره کاهش پروازهای فرودگاه خرم‌آباد اظهار کرد: در هفته‌ی جاری فقط شرکت هواپیمایی ماهان در فرودگاه خرم‌آباد پرواز دارد و سایر شرکت‌ها غیبت دارند.

به گزارش تجارت‌نیوز،بنی‌صدر تصریح کرد: هر وقت از ایران ایر و تابان برای اینکه چرا پرواز ندارند، پیگیری می‌کنیم، می‌گویند کمبود ناوگان دارند و توضیح دیگری نمی‌دهند.

بنی‌صدر اضافه کرد: معاون بازرگانی شرکت تابان در سفری که به خرم‌آباد داشت گفت هواپیمایی که پروازهای مشهد- خرم‌آباد را برقرار می‌کرده به‌علت مشکل فنی دیگر پرواز نمی‌کند و به آشیانه رفته و اگر مشکل‌اش حل شود، پروازها از سر گرفته خواهد شد.

مدیر فرودگاه خرم‌آباد در پاسخ به پرسشی که در این حدود یک سال که پرواز مشهد برقرار نمی‌شود آیا مشکل آن هواپیما رفع نشده؟ گفت: چیزی که به ما گفته‌اند این است و صحت و سقم آن را نمی‌دانم.

وی یادآور شد: شرکت ایران ایر دو هواپیما دارد که می‌تواند در فرودگاه خرم‌آباد پرواز داشته باشد و اگر یکی از آنها برای چک برود یا با نقصی مواجه شود، دیگر سخت است که پروازها را به طور مرتب برقرار کنند.

بنی‌صدر تاکید کرد: مشکلاتی وجود دارد که دست ما نیست، زیرساخت‌های فرودگاه خرم‌آباد برای پرواز فراهم است و ما هم پیگیری‌های زیادی انجام می‌دهیم اما برای برقراری و افزایش پروازها شرکت‌های هواپیمایی باید همکاری کنند.

 

منبع:ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند