صالحی‌امیری:

ورزش برگ برنده دولتمردان و شخص رئیس‌جمهور است

رئیس کمیته ملی المپیک با بیان این که ورزش مجموعه‌ای از سرمایه‌های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است، افزود: ورزش در حوزه دیپلماسی نیز برگ برنده دولت‌مردان و شخص رئیس‌جمهور است.

ورزش برگ برنده دولتمردان و شخص رئیس‌جمهور است

سیدرضا صالحی‌امیری در مراسم تجلیل رئیس‌جمهور از قهرمانان ورزشی خطاب به روحانی، گفت‌: از زبان این قهرمانان می‌گویم که این عزیزان قلبا به شما علاقه‌مند هستند.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس کمیته ملی المپیک ادامه‌ داد: در مسیر سخت و پر تلاطم که کشور مواجه شد، با تدبیر حداکثری، درایت و هوشمندی کشور را اداره می‌کنید و ما هم به همراه قهرمانان این وعده را می‌دهیم  که امید را برای کشور به ارمغان خواهیم آورد.

وی بیان‌ کرد: امروز ورزش کشور در شرایط استثنایی و نادری قرار گرفته و اتحاد و همدلی و یکرنگی چهارگانه بین دولت، وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و فدراسیون‌های ورزشی به همراه قهرمانان ورزشی باعث شده مسیر حرکت به سمت قله‌های تعالی ورزش با سرعت زیادی طی شود.

وی افزود: این وعده را از طرف قهرمانان عزیز می‌دهم که برای کسب قله‌های افتخار ورزشی از  همه توان، قدرت و غرور خود استفاده می‌کنیم تا لبخند را به لب مردم بنشانیم.

صالحی‌امیری با بیان این که دولت با تمام مشکلات خود به حوزه ورزش توجه ویژه‌ داشته، افزود:  در مقایسه با سایر دستگاه‌ها، دولت و سازمان برنامه‌ریزی کشور توجه ویژه‌ای داشتند و از  این بابت تقدیر و تشکر می‌کنم.

رئیس کمیته ملی المپیک با بیان این که ورزش مجموعه‌ای از سرمایه‌های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است، خاطر نشان کرد: ورزش در حوزه دیپلماسی نیز برگ برنده دولت‌مردان و شخص رئیس‌جمهور است. ان‌شاالله رئیس‌جمهور و دولت در این مسیر سخت و دشوار موفق باشد.

منبع:وزارت ورزش و نوجوانان


این مطلب را به اشتراک بگذارید