کد خبر: 251963

صالحی‌امیری:

ورزش برگ برنده دولتمردان و شخص رئیس‌جمهور است

رئیس کمیته ملی المپیک با بیان این که ورزش مجموعه‌ای از سرمایه‌های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است، افزود: ورزش در حوزه دیپلماسی نیز برگ برنده دولت‌مردان و شخص رئیس‌جمهور است.

سرویس جامعه -

سیدرضا صالحی‌امیری در مراسم تجلیل رئیس‌جمهور از قهرمانان ورزشی خطاب به روحانی، گفت‌: از زبان این قهرمانان می‌گویم که این عزیزان قلبا به شما علاقه‌مند هستند.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس کمیته ملی المپیک ادامه‌ داد: در مسیر سخت و پر تلاطم که کشور مواجه شد، با تدبیر حداکثری، درایت و هوشمندی کشور را اداره می‌کنید و ما هم به همراه قهرمانان این وعده را می‌دهیم  که امید را برای کشور به ارمغان خواهیم آورد.

وی بیان‌ کرد: امروز ورزش کشور در شرایط استثنایی و نادری قرار گرفته و اتحاد و همدلی و یکرنگی چهارگانه بین دولت، وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و فدراسیون‌های ورزشی به همراه قهرمانان ورزشی باعث شده مسیر حرکت به سمت قله‌های تعالی ورزش با سرعت زیادی طی شود.

وی افزود: این وعده را از طرف قهرمانان عزیز می‌دهم که برای کسب قله‌های افتخار ورزشی از  همه توان، قدرت و غرور خود استفاده می‌کنیم تا لبخند را به لب مردم بنشانیم.

صالحی‌امیری با بیان این که دولت با تمام مشکلات خود به حوزه ورزش توجه ویژه‌ داشته، افزود:  در مقایسه با سایر دستگاه‌ها، دولت و سازمان برنامه‌ریزی کشور توجه ویژه‌ای داشتند و از  این بابت تقدیر و تشکر می‌کنم.

رئیس کمیته ملی المپیک با بیان این که ورزش مجموعه‌ای از سرمایه‌های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است، خاطر نشان کرد: ورزش در حوزه دیپلماسی نیز برگ برنده دولت‌مردان و شخص رئیس‌جمهور است. ان‌شاالله رئیس‌جمهور و دولت در این مسیر سخت و دشوار موفق باشد.

منبع:وزارت ورزش و نوجوانان

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.