کد خبر: 217582

وفاداری به اندروید بیشتر از سیستم‌عامل آیفون

اگرچه کاربران گوشی آیفون اپل مدعی وفاداری بسیار زیاد به این گوشی هستند، اما نتایج یک بررسی علمی عکس این مطلب را نشان می‌دهد.

سرویس تکنولوژی -

تحقیقی که توسط موسسه Consumer Intelligence Research Partners انجام شده نشان می‌دهد که طرفداران و کاربران سیستم‌عامل اندروید وفاداری بیشتری به این سیستم عامل در مقایسه با گوشی آیفون و سیستم‌عامل iOS دارند.

به گزارش تجارت‌نیوز، میزان وفاداری به گوشی‌های اندرویدی از سال ۲۰۱۶ به این سو روز‌به‌روز در حال افزایش است و در حال حاضر به بیشترین میزان خود از سال ۲۰۱۶ به این سو رسیده است.

نرخ وفاداری به اندروید در حال حاضر ۹۱ درصد می‌باشد؛ حال آنکه این رقم در مورد سیستم‌عامل iOS تنها ۸۶ درصد اعلام شده است.

Consumer Intelligence Research Partners برای کسب اطلاعات در این زمینه روند استفاده از سیستم عامل‌های جدید بعد از کنار گذاشتن گوشی‌های قدیمی توسط کاربران را بررسی کرده و به این نتایج قابل توجه دست یافته است.

به نظر می‌رسد این شرایط موفقیتی کلیدی برای گوگل محسوب می‌شود و حال این شرکت باید تصمیم بگیرد که چگونه خدمات و محصولات خود را به مشتریان وفادارش بفروشد تا وفاداری آنها به گوگل و اندروید حفظ شود.

 

منبع: فارس

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.