کد خبر: 188602

پاری سن ژرمن دیبالا را نمی‌خواهد

باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن اعلام کرد که در شرایط کنونی علاقه‌ای برای جذب دیبالا ندارد.

دیبالا+تجارت نیوز
سرویس جامعه -

پائولو دیبالا، یکی از استعدادهای بزرگ حال حاضر فوتبال جهان است که در یوونتوس بازی می‌کند و از او به عنوان مسی جدید فوتبال جهان یاد می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، دیبالا در چند دیدار جایگاه خود را در ترکیب اصلی یوونتوس از دست داد و همین باعث شد تا خبرهای درباره جدایی او از بیانکونری‌ها به گوش رسد.

از پاری ‌سن‌ ژرمن به عنوان یکی از مشتریان اصلی ستاره آرژانتینی یوونتوس یاد می‌شود اما ظاهرا این باشگاه فرانسوی فعلا قصد جذب دیبالا را ندارد.

ناصر الخلیفی، رییس باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن، گفت‌: ما اگر یک بازیکنی را بخواهیم رسما با باشگاهی که در آن بازی می‌کند وارد مذاکره می‌شویم. رییس باشگاه یوونتوس دوست من است و رابطه نزدیکی با هم داریم.

او ادامه‌ داد: دیبالا بازیکن بزرگی است اما پاری ‌سن‌ ژرمن در شرایط کنونی به این بازیکن نیاز ندارد و به دنبال جذب او هم نیستیم.

پاری ‌سن‌ ژرمن به یکی از قدرتمندترین باشگاه های اروپایی تبدیل شده است. این تیم توانست نیمار را با ۲۲۲ میلیون یورو جذب کند و استعداد بزرگ دیگری به نام کیلیان ام‌باپه را هم در ترکیب خود دارد.

 

منبع: اکیپ

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.05)
1345.9
0.6
مثقال طلا (%0)
736700
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.