پاسخ منتقدان‌مان را به خوبی دادیم

پاسخ منتقدان‌مان را به خوبی دادیم

سرمربی چلسی عنوان کرد نمایش خوب آن‌ها برابر برایتون پاسخی به منتقدان تیمش بود.

چلسی موفق شد در هفته‌ بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال انگلیس با چهار گل میزبان خود برایتون را از پیش‌رو بردارد تا هم‌چنان در رده سوم جدول رده‌بندی قرار داشته باشد.

به گزارش تجارت‌نیوز، ادن هازارد در این مسابقه توانست دو گل به ثمر برساند تا تعداد گل‌های باشگاهی‌اش را به عدد ۱۰۱ برساند و سه رقمی کند.

آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی بعد از برد پر گل تیمش برابر برایتون، گفت‌: نشان دادیم که منتقدان‌مان اشتباه می‌کنند. نمایش بسیار خوبی داشتیم.

وی افزود: مدت‌ها بود که بازی پر گلی نداشتیم ولی امروز چهار گل به ثمر رساندیم. شانس‌های دیگری هم برای گلزنی در اختیار داشتیم، درحالی‌که محروم و مصدوم زیادی در این بازی داشتیم، توانستیم با ذهنیت خوبی پا به این میدان بگذاریم و سه امتیاز ارزشمند مسابقه را کسب کنیم.

سرمربی ایتالیایی چلسی در ادامه‌ صحبت‌هایش اضافه کرد: مردم در برخی از اوقات چیزهای منفی را می‌بینند و اصلا کار به جنبه‌های مثبت ندارند.

وی گفت: ما کارهای مهمی با این تیم انجام داده‌ایم. امروز در حالی چهار بر صفر برابر برایتون به پیروزی رسیدیم که بازیکنان مهمی را در این میدان در اختیار نداشتیم.

چلسی در حالی در رده سوم جدول رده‌بندی قرار دارد که اگر لیورپول بتواند فردا شب (دوشنبه) حریفش را شکست دهد بار دیگر به رده چهارم جدول رده‌بندی سقوط خواهد کرد.

آبی پوشان لندنی باید چهارشنبه در دور برگشت جام اتحادیه به مصاف آرسنال بروند و در ادامه‌ در جام حذفی انگلیس میزبان نیوکاسل خواهند بود.

 

منبع: گاردین

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند