کد خبر: 206397

پردرآمدترین شغل‌های ایران کدامند؟

جراحان پلاستیک، فوتبالیست‌ها و دندانپزشک‌ها در صدر مشاغل پر‌درآمد قرار دارند و توانسته‌اند به‌ترتیب جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دهند.

سرویس کسب‌وکار -

طبق آماری که توسط رئیس مرکز آمار ایران در آبان سال جاری اعلام شد در تابستان امسال سه‌میلیون و ۵۶۱ هزار نفر یعنی ۱۱٫۸ درصد مطلقا هیچ‌کاری پیدا نکرده که نرخ بیکاری را تشکیل می‌دهند.

به گزارش تجارت‌نیوز، با این حال هستند کسانی که در این بحران بیکاری، مشاغل پردرآمدی دارند و توانسته‌اند پول خوبی به جیب بزنند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، جراحان پلاستیک، فوتبالیست‌ها و دندانپزشک‌ها در صدر مشاغل پر درآمد قرار دارند و توانسته‌اند به ترتیب جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دهند.

همچنین بر اساس این گزارش، طراحان لباس عروس، مدرسان کنکور، بازیگران فیلم و تعمیرکارها در جایگاه‌های بعدی این لیست قرار دارند.

 

منبع: خبرآنلاین

3 دیدگاه
  1. 2    0

    من معرفی میکنم. پردرامدهای ایران ۱٫ فوتبالیستها… ۲ .متخصصان رادیولوژی. ۳٫متخصصان زنان. ۴متخصصان جراحی قلب ومغز وعمومی وارتوپد۵ دندانپزشکان . ۶ طلا فروشان .۷ دلار فروشان..۸ دولت
  2. 0    0

    بهترین شغل سر دفتری اسناد رسمی هست تو ایران سود خالص و کمترین میزان هزینه . درآمد ماهانه ۶۰ تا ۹۰ میلیون تومان دارن و اکثرا معاف از مالیات هستن . و درآخر وقت بازنشستگی امتیاز دفتر خودشون رو به قیمت خیلی گزافی میفروشن

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.