پرسپولیس می‌تواند در دربی جشن قهرمانی بگیرد

پرسپولیس می‌تواند در دربی جشن قهرمانی بگیرد

مهاجم اسبق تیم فوتبال‌ پرسپولیس گفت: امیدوارم پرسپولیس با این برد، آماده پیروزی در دربی شود.

امکان درخشش شاگردان برانکو در لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد در آخرین دیدار هفته 24 لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با نتیجه یک بر صفر استقلال خوزستان را از پیش رو بردارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سهراب انتظاری، بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: نمی توان گفت دیروز شاهد یک بازی زیبا بودیم اما پرسپولیس به خواسته خود که کسب 3 امتیاز بود دست یافت.

وی افزود: پرسپولیس در این دیدار با تغییرات وارد زمین شد و من به شخصه از بچه های جایگزین انتظار بازی بهتر و روانتری داشتم، البته فکر می کنم قهرمانی قطعی در لیگ کمی روی انگیزه بازیکنان تاثیر گذار بوده است و به نظر من نباید تیم این گونه باشد.

انتظاری با اشاره به گل نعمتی اظهار کرد: اینکه در این بازی برانکو به نیمکت نشینان فرصت داده بود، به نظرم کار حرفه ای بود، باید سایر بازیکنان از این فرصت مانند سیامک نعمتی استفاده می کردند تا برانکو در آینده با خیال راحت تری به آنها بازی می داد اما متاسفانه اینگونه نشد، کسب این 3 امتیاز و قهرمانی را به تک تک هواداران تبریک می گویم و امیدوارم پرسپولیس با این برد، آماده پیروزی در دربی شود.

مهاجم اسبق سرخپوشان در پاسخ به این سوال که فکر می کند پرسپولیس امسال در آسیا تا چه مرحله ای پیش خواهد رفت، گفت: من معتقدم پرسپولیس نسبت به سال گذشته نیمکت بسیار بهتر و قوی تری دارد و بچه ها می توانند امسال به مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

 

منبع:برنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند