کد خبر: 221601

پهن کردن سفره هفت‌سین چقدر آب می‌خورد؟

با نزدیکی هر چه بیشتر به نوروز، خانواده‌ها علاوه بر تهیه اقلام ضروری، چون خوراک و پوشاک به فکر چیدن سفره هفت‌سین و فراهم کردن وسایل آن می‌افتند که از ماهی قرمز، سمنو، سرکه تا سبزه را شامل می‌شود.

پهن کردن سفره هفت‌سین چقدر آب می‌خورد؟
سرویس کسب‌وکار -

پهن کردن سفره هفت‌سین یکی از آداب و سنن قدیمی به حساب می‌آید که خانواده‌ها با توجه به درآمد خود اقلام مرتبط با آن را تهیه می‌کنند که هزینه تقریبی آن از ۶۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان آب می‌خورد.

به گزارش تجارت‌نیوز، با نزدیکی هر چه بیشتر به نوروز، خانواده‌ها علاوه بر تهیه اقلام ضروری، چون خوراک و پوشاک به فکر چیدن سفره هفت‌سین و فراهم کردن وسایل آن می‌افتند که از ماهی قرمز، سمنو، سرکه تا سبزه را شامل می‌شود.

سفره‌های هفت سین آماده قیمت‌های متفاوتی از ۳۰ تا ۱۰ هزار تومان دارند. با این حال هر کدام از اقلام سفره هفت‌سین به طور جداگانه هم فروخته می‌شوند.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.07)
1344.3
0.9
مثقال طلا (%0.05)
736300
400
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.