پوشش ۵۵ درصدی پیش‌بینی‌های فولاد مبارکه

پوشش ۵۵ درصدی پیش‌بینی‌های فولاد مبارکه

شرکت فولاد مبارکه اصفهان در دوره شش ماهه نخست سال مالی ۹۶ مبلغ ۲۹۸ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد و به ۵۵ درصد از پیش‌بینی‌هایش رسید.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان پیش‌بینی عملکرد دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۶ را حسابرسی نشده و با سرمایه ۷۵ میلیارد ریال منتشر کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت فولاد مبارکه اصفهان پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۶ را حسابرسی نشده مبلغ ۵۳۸ ریال اعلام کرد و طی شش ماه با اختصاص مبلغ ۲۹۸ ریال سود به ازای هر سهم معادل ۵۵ درصد از پیش‌بینی‌هایش را پوشش داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل معادل ۲۴۳ درصد افزایش داشت.

گفتنی است این شرکت در دوره مشابه سال مالی قبل مبلغ ۸۳ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت و به ۳۰ درصد از پیش‌بینی‌هایش رسید.

این گزارش می‌افزاید سود خالص «فولاد» در شش ماهه ابتدای امسال مبلغ ۲۲ هزار و ۳۶۲ میلیارد و ۹۴۳ میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره مبلغ ۳۸ هزار و ۸۷۷ میلیارد و ۶۳۳ میلیون ریال بوده است.

«فولاد» دلایل تغییر اطلاعات پیش‌بینی سال منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۶ را حسابرسی نشده نسبت به اطلاعیه قبلی اعلام کرد.

بر این اساس، افزایش درآمد فروش، ناشی از افزایش نرخ محصولات است و افزایش بهای تمام‌شده کالای فروش رفته در کل ناشی از تغییر در مقدار و نرخ و محصولات است.

 

منبع: سنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند