پیش‌بینی درآمد هنگفت اپل از فروش آیفون‌های 2018

پیش‌بینی درآمد هنگفت اپل از فروش آیفون‌های 2018

پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که شرکت اپل درآمد بسیار هنگفتی از فروش و عرضه گوشی‌های جدید آیفون ۲۰۱۸ را به جیب خواهد زد.

پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که شرکت اپل درآمد بسیار هنگفتی از فروش و عرضه گوشی‌های جدید آیفون ۲۰۱۸ را به جیب خواهد زد.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از وب‌سایت اپل اینسایدر، طبق اخبار قبلی می‌دانیم که در نیمه دوم سال جاری ۲۰۱۸ میلادی باید منتظر معرفی و رونمایی اپل از سه گوشی جدید باشیم که قرار است به‌عنوان جایگزین‌های آیفون ۱۰ کنونی وارد بازار شوند. اپل آیفون‌های ۲۰۱۸ را در دو نسخه ۵.۸ و ۶.۵ اینچی با صفحه نمایش اولد و یک نسخه ارزان‌ قیمت‌تر ۶.۱ اینچی با نمایشگر ال‌سی‌دی معرفی و روانه بازار خواهد کرد.

از آنجایی که اپل در فروش و کسب درآمد از گوشی آیفون ۱۰ (ایکس) که آن را در ماه سپتامبر سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی رونمایی کرد، عملکرد چندان موفقیت‌آمیزی از خود به نمایش نگذاشت، حالا جدیدترین پیش‌بینی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد که اپل شاهد یک رشد قابل ملاحظه در میزان فروش و عرضه محصولات جدیدش خواهد بود به‌گونه‌ای که بسیاری از تحلیل‌گران برآورد کرده‌اند اپل در اواخر سال ۲۰۱۸ و اوایل سال آینده ۲۰۱۹ میلادی فروش بسیار خوبی را از عرضه نسل جدید آیفون‌های ۲۰۱۸ تجربه کرده و درآمد هنگفت و کلانی را به جیب خواهد زد.

این تحلیل‌گران همچنین برآورد کرده‌اند که اپل رکورد فروش محصولاتش را در ادامه سال ۲۰۱۸ پس از معرفی سه مدل گوشی جدید آیفون در ماه سپتامبر سال جاری خواهد زد.

این پیش‌بینی‌ها که از سوی موسسه مالی Guggenheim Partners منتشر و اعلام شده است به وضوح نشان می‌دهد که درآمد غول تکنولوژی اپل به طور قابل ملاحظه‌ای از ۵۲.۴ میلیارد دلار به ۵۲.۹ میلیارد دلار افزایش پیدا خواهد کرد.

پیش‌تر نیز گزارش‌هایی مبنی بر افزایش دو برابری درآمد فروشگاه اپ‌استور اپل در مقایسه با رقیب خود، پلی‌استور گوگل منتشر شده بود که همگی نشان می‌دهند اپل به شدت در مسیر ثروتمندتر شدن در حال حرکت و پیشروی است.

طبق گزارش‌های پایگاه خبری Nikkei، به نظر می‌رسد که شرکت آمریکایی اپل تصمیم گرفته است که امسال پیش‌بینی حدود ۸۰ میلیون دستگاه آیفون را رقم بزند، این در حالی‌ست که سال گذشته، اپل انتظار داشت فروش آیفون ۱۰ که از آن بعنوان یک سورپرایز و محصول شگفت‌انگیز یاد کرده بود، به بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه برسد. این در حالی بود که فروش آیفون ۱۰ تنها توانست به ۷۷ میلیون دستگاه برسد و این برای اپل موجب شرمندگی بود که نتوانسته است مطابق برآوردهای خود به پیش رود و محصول جدید و منحصر به‌فرد خود را به فروش برساند.

 

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند