پیش‌بینی قیمت طلا امروز ۲۴ اسفند ۹۹

پیش‌بینی قیمت طلا امروز ۲۴ اسفند ۹۹

قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد روز شنبه، یک میلیون و ۵۰ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شد. همچنین قیمت سکه به ۱۰ میلیون و ۷۵۰ ‌هزار تومان صعود کرد. امروز برای قیمت سکه و طلا چه پیش‌بینی‌هایی می‌شد؟

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد روز شنبه ۲۳ اسفند با ۲۲,۰۰۰ تومان افزایش، یک میلیون و ۵۰ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شد. همچنین قیمت سکه به ۱۰ میلیون و ۷۵۰ ‌هزار تومان صعود کرد. امروز برای قیمت سکه و طلا چه پیش‌بینی‌هایی می‌شد؟

نادر بذرافشان، دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران درباره تحلیلش از بازار امروز هم گفت: با توجه به کاهش قدرت خرید مردم پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا امروز روند ثابتی را داشته باشد.

در این مورد دنیای اقتصاد هم نوشت:  به گفته کارشناسان اگر قیمت دلار به کانال ۲۵ هزار تومان وارد شود و قیمت سکه نیز در بالای ۱۰‌میلیون و ۸۰۰هزار تومان تثبیت ‌شود، قیمت سکه افزایشی شده و می‌تواند بار دیگر کانال ۱۱ میلیون‌تومانی را به‌دست آورد.

اما به نظر می‌رسد با وجود نزدیک‌شدن به روزهای پایانی سال تقاضا برای خرید در بازار‌های طلا و سکه کاهش یافته است و تغییرات چندانی را شاهد نخواهیم بود.

اخبار مرتبط با طلا را در صفحه اختصاصی ارز و طلا تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند