پیگیر روند درمان دختران شین‌آبادی هستیم

پیگیر روند درمان دختران شین‌آبادی هستیم

استاندار آذربایجان غربی گفت: وزیر آموزش و پرورش قول داد در صورت لزوم دختران شین آبادی برای ادامه درمان به خارج از کشور اعزام شوند.

محمدمهدی شهریاری در دیدار با خانواده دختران شین‌آبادی با ابراز تاسف از حادثه آتش‌سوزی در مدرسه شین‌آباد گفـت: این حادثه تلخ، تمامی کشور را تحت تاثیر خود قرار داد و از تمامی کشور پیگیر این حادثه و روند درمان دختران دانش‌آموز این مدرسه بودند.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی به ملاقات خود با وزیر آموزش و پرورش و پیگیری روند درمان دانش آموزان شین‌آبادی اشاره کرد و ادامه داد: وزیر آموزش و پرورش قول داد در صورت لزوم دختران شین‌آبادی برای ادامه درمان به خارج از کشور اعزام شوند.

شهریاری اظهار کرد: پیگیر روند درمان دختران شین‌آبادی هستیم و امیدواریم امکانات خوبی به این عزیزان داده شود.

استاندار آذربایجان غربی گفت: در بازدیدی که از مدرسه شین‌آباد داشتم متاسفانه تراکم دانش آموزان در این مدرسه زیاد بود و ان‌شالله تلاش می‌کنیم یک مجتمع آموزشی خوب در شین‌آباد احداث کنیم.

ابراهیم محمدی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی هم در این دیدار گفت: آموزش و پرورش پیگیر مشکلات و روند درمان دختران شین‌آبادی است و ما همراه این عزیزان هستیم.

محمدی ادامه داد: در سال جاری بیش از 5 میلیارد ریال برای درمان دختران شین‌آبادی هزینه شده است و برای سال آینده نیز 6 میلیارد ریال برای حل برخی از مشکلات این عزیزان هزینه می‌شود.

دانش‌آموزان شین آبادی روز دوشنبه توسط خانم دکتر امینی جراح پوست و زیبایی که به دعوت استاندار آذربایجان غربی از کشور آلمان به استان سفر کرده است، مورد معاینه قرار گرفتند.

 

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند