کد خبر: 226254

سهم برندها از بازار کفش ورزشی

کدوم کتونی‌ها رو بیشتر می‌پوشند؟

شرکت نایکی آمریکا ۴۷.۳ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد و پس از آن آدیداس آلمانی ۲۳.۸ درصد دومین برند پرفروش کتونی است. نیوبالانس نیز با ۲۲.۶ درصد سومین شرکتی است که کفش‌های ورزشی‌اش پرفروش است.

سرویس جامعه -

نایکی، آدیداس و نیوبالانس سه برند پرفروش بازار کفش ورزشی یا کتونی هستند.

به گزارش تجارت‌نیوز، کفش ورزشی یا کتونی این روزها دیگر کالای مخصوص رقابت‌ها و رویدادهای ورزشی نیست، بلکه به دلیل راحتی به طور روزمره استفاده می‌شود.

تولیدکننده‌های لباس‌های ورزشی نیز در بازار کفش ورزشی با یکدیگر رقابت می‌کنند. شرکت نایکی آمریکا ۴۷.۳ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد و پس از آن آدیداس آلمانی ۲۳.۸ درصد دومین برند پرفروش کتونی است. نیوبالانس نیز با ۲۲.۶ درصد سومین شرکتی است که کفش‌های ورزشی‌اش پرفروش است.

این آمار از یک نظرسنجی استخراج شده و در این نظرسنجی برخی شرکت‌کنندگان دارای کتونی‌هایی از برندهای مختلف بوده‌اند و میزان فروش هر برند از ۱۰۰ درصد محاسبه شده است.

4 دیدگاه
  1. 3    0

    خیلی از اطرافیان من ریبوک دارند من خودم کفش نایک دارم اما بخش جامعه آماری که من می بینم اکثر ربوک رو بخاطر سبکی و راحتیش ترجیح می دند … شما انگار امار رو از جای اشتباهی گرفتی :))))))))) بیا برو از ۴ تا سایت معتبر بگیر ببین چندتا از کدوم کفش میفروشند از کوچه خیابون

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.09)
1344.1
1.1
مثقال طلا (%0.07)
736200
500
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.