کد خبر: 153186

رئیس جدید سازمان حفاظت محیط زیست:

کمیته تامین منابع مالی تشکیل می‌دهیم

عیسی کلانتری که ۲۳ مرداد ماه، کارش را به طور رسمی در سازمان حفاظت محیط زیست آغاز کرد، در اولین اظهار نظرها در مقام معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در مورد سازوکار تامین بودجه برای این سازمان سخن گفت و از تشکیل کمیته تامین منابع مالی خبر داد.

عیسی کلانتری: کمیته تامین منابع مالی
سرویس جامعه -

عیسی کلانتری درباره راهکارهای کاهش مشکل مالی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: دولت پول اضافی ندارد. در شرایط حاضر امکان انجام تعهدات خود را هم ندارد بنابراین نمی‌توان توقع افزایش بودجه از سوی دولت را داشت. در این شرایط تصمیم داریم که یک کمیته تامین منابع مالی در سازمان محیط زیست تشکیل دهیم و از افرادی که در این زمینه صاحب‌نظر هستند دعوت کنیم تا ازاین روش منابع سازمان حفاظت محیط زیست را تامین کنیم.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه اعتبارات دولتی افزایش زیادی پیدا نخواهد کرد، اظهار کرد: نهایتا تا ۱۰ درصد تخصیص‌های این سازمان از سوی دولت افزایش می‌یابد که با این مبلغ مشکل سازمان حفاظت محیط زیست حل نخواهد شد، بنابراین تشکیل کمیته تامین منابع مالی برای این سازمان ضروری است.

معاون رئیس‌جمهور در مورد جزییات کمیته تامین منابع مالی سازمان محیط زیست،گفت: در تلاش برای ایجاد کمیته تامین منابع مالی هستیم و تشکیل این کمیته جزو برنامه‌های سازمان حفاظت محیط زیست در دولت دوازدهم است. در این کمیته گروه‌های مختلف اعم از بخش‌های خصوصی و دولتی مشارکت خواهند داشت و امیدواریم این روش برای تامین بودجه سازمان حفاظت محیط زیست موثر واقع شود.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.