کد خبر: 163370

انتقاد از کم‌کاری شرکت‌های خدمات‌رسان مسکن مهر پردیس

مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: ساخت‌وسازهای مسکن مهر از دستگاه‌های خدمات‌رسان سبقت گرفته است و این دستگاه‌ها کم‌کار شده‌اند.

انتقاد از کم‌کاری شرکت‌های خدمات‌رسان مسکن مهر پردیس
سرویس بازار -

سعید غفوری افزود: قرار داشتیم هر ماه در فازهای مختلف با توجه به آمادگی و تکمیل واحدهایی که ایجاد می‌شود افتتاح‌هایی داشته باشیم و این روند ادامه پیدا کند، اما در آخرین افتتاح که قبل از فصل سرما خواهیم داشت، حدود ۷۶۰۰ واحد در فازهای مختلف خواهد بود که اگر دستگاه‌های خدمات‌رسان همکاری نکنند، این افتتاح با مشکل روبرو خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی گفت: سرعت دستگاه‌های خدمات‌رسان وزارت نیرو کم شده است و اگر نتوانیم خدمات زیربنایی را برای واحدهای تکمیل شده ارائه دهیم، فرصت از دست خواهد رفت و به فصل سرما و مشکلات پس از آن خوهیم خورد.

غفوری از دستگاه‌های خدمات‌رسان از جمله وزرات نیرو و گاز استان تهران درخواست کرد که هرچه زودتر اقدام به ایجاد خدمات زیربنایی کنند، چرا که فرصت زیادی باقی نمانده و وزارت نیرو در وصل انشعابات کند عمل می‌کند.

وی درباره نصب انشعابات و مدارس در فازهای مسکن مهر پردیس گفت: هرچند وصل انشعابات مدارس و مساجد وظیفه ما نیست، اما قبول کرده‌ایم هزینه آنها را با توجه به مشکلات مالی وزارت آموزش و پرورش پرداخت کنیم تا مدارس این فازها نیز فعال شود و ادارات مربوط تسهیلات برای ما ایجاد کنند.

 

منبع: فارس

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.