گرماتاب برترین راه‌کار گرمایش تابشی فضاهای باز و بزرگ

گرماتاب برترین راه‌کار گرمایش تابشی فضاهای باز و بزرگ

طی تحقیقات به عمل آمده دستگاه‌های گرمایش تابشی بهترین گزینه برای گرمایش محیط‌هایی با فضای بزرگ است. علت این موضوع مصرف انرژی بسیار کمتر نسبت به گزینه‌های مشابه است.

به گزارش تجارت‌نیوز، طی تحقیقات به عمل آمده دستگاه‌های گرمایش تابشی بهترین گزینه برای گرمایش محیط‌هایی با فضای بزرگ است. علت این موضوع مصرف انرژی بسیار کمتر نسبت به گزینه‌های مشابه، میزان تولید آلاینده كمتر و راندمان بسیار بالا نسبت به میزان مصرف انرژی‌ای است که از خود نشان می‌دهند و از همه مهم‌تر، هزینه تعمیر و نگهداری پایین و عمر مفید بالا، استفاده از این سیستم‌ها را برای مصرف کننده بسیار جذاب کرده است.

اين محصولات با عناويني مانند؛ بخاري تابشي ، بخاري صنعتي و هيتر تابشي نيز شناخته مي‌شوند، اما مشهورترين عنوان براي اين گروه از محصولات همان «گرماتاب» است.

گرماتاب برند ثبت شده شرکت ایران مشعل است. سامانه‌های گرمایش تابشی گرماتاب در سال 1379 به همت شرکت ایران مشعل و با به‌کارگیری جوانان و متخصصین تحصیل کرده و کارآزموده این شرکت به بازار عرضه شد.

با توجه به تجربه درخشان شرکت در زمینه اجرای موتورخانه‌های بزرگ حرارت مرکزی و گرمایش سالن‌های بزرگ و مشاهده عدم کارائی مطلوب و اتلاف زیاد انرژی با روش‌های مذکور، شرکت با نگاهی پرسش‌گر و جستجو‌ طلب و با عنایت الطاف خاص الهی موفق گردید برای اولین بار در ایران، یکی از بزرگ‌ترین خلاءهای موجود در سیستم‌های گرمایش برای اماکن بزرگ را با وارد کردن سیستم گرمایش تابشی گرماتاب به بازار (با همکاری شرکت AMBIRAD انگلستان) برای همیشه حل نماید.

اگر بخواهيم مهم‌ترين موارد استفاده از محصولات «گرماتاب» را نام ببريم، مي‌توانيم به تامين گرمايش فضاي باز، گرمايش رستوران، گرمايش تراس منزل و ويلا، گرمايش تعميرگاه خودرو، گرمايش سالن‌هاي ورزشي، گرمايش گلخانه، گرمايش مرغداري، گرمايش سالن صنعتي و مواردي از اين دست، اشاره كنيم.

امروز ایران مشعل این افتخار را دارد که طی 20 سال عرضه «گرماتاب» در ایران، موفق به فروش بیش از 50000 دستگاه در صنایع مختلف گردیده و همواره انتخاب اول مشتریان است و به عنوان بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده سیستم‌های گرمایش تابشی در ایران، به فعالیت خود با امید و قدرت ادامه می‌دهد.

ایران مشعل و گرماتاب به هیچ عنوان کیفیت را فدای قیمت نکرده و به همين دليل بالاترين دوره گارانتي اين محصولات را در بازار ايران داراست. 5 سال گارانتي فن و مشعل، 10 سال گارانتي لوله‌هاي تابشي و 15 سال خدمات پس از فروش، تضمين ادعاي گرماتاب و ایران مشعل براي ارائه بالاترين كيفيت محصول در بين ديگر رقباست.

در راستای حمایت از کالای با کیفیت ایرانی و نظر به ایجاد شرایط آسان خرید برای مشتریان محترم، شرکت ایران مشعل اقدام به برگزاری کمپین سراسری فروش ویژه با عنوان «فکر زمستونت باش» نموده است. در زمان برگزاری کمپین، شرایط آسان خرید با کمترین پیش پرداخت به همراه تسهیلات بلندمدت بدون بهره برای مشتریان گرامی فراهم است.

“گرماتاب” فقط با ضمانت طلایی ایران مشعل

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند