ربیعی:

گروه‌های کارشناسی به شهرکرد اعزام می‌شوند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دو گروه کارشناسی از سازمان‌های بهزیستی و تامین اجتماعی برای بررسی مشکلات و مسایل چهارمحال و بختیاری تشکیل و به این استان اعزام می‌شوند.
گروه‌های کارشناسی به شهرکرد اعزام می‌شوند

علی ربیعی شامگاه چهارشنبه در نشست شورای اشتغال شهرستان لردگان تاکید کرد: همچنین گروه ویژه‌ای برای بررسی اختلالات ژنتیکی ناشی از ازدواج‌های فامیلی بزودی عازم لردگان خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز،ربیعی افزود: شهرستان لردگان در بخش‌های کشاورزی، خدمات، گردشگری، بسته‌بندی و فرآوری محصولات ظرفیت بالایی دارد.

وی تصریح کرد: فرماندار لردگان ۲ هزار و ۹۸۰ میلیارد ریال منابع تسهیلات اشتغال‌زایی و صندوق کارآفرینی امید اختصاصی به این شهرستان را مدیریت کند.

وی یادآور شد: در صورت پرداخت کامل تسهیلات اختصاصی اشتغال‌زایی چهارمحال و بختیاری از ۳۰ درصد سهم در اختیار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به این استان اختصاص می‌یابد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: برای پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی تولید گیاهان دارویی محدودیتی در چهارمحال و بختیاری وجود ندارد.

وی گفت: دشمنان ایران در هیچ دوره‌ای مانند این روزها برای تحریک مردم علیه مسئولان تلاش نکردند.

ربیعی تاکید کرد: به هیچ وجه نباید تحت تاثیر شیطنت‌های دشمن قرار گرفت.

بنابرگزارش، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه تعدادی از معاونان و روسای سازمان‌های زیرمجموعه این وزارتخانه به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرده‌اند.

لردگان در ۱۸۰ کیلومتری شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

منبع:ایرنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز