کد خبر: 157727

گزارش وزارت نفت از چشم‌انداز صنعت نفت در هیات وزیران بررسی شد

گزارش عملکرد وزارت نفت و چشم‌انداز آینده این صنعت و ضرورت‌های آینده به ویژه افزایش ضریب بازیافت و جلب سرمایه و تکنولوژی مورد نیاز، در جلسه عصر یکشنبه هیات وزیران به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری ارایه شد.

هیات وزیران
سرویس بازار -

در ادامه جلسه، دفتر هیات دولت گزارشی درخصوص معرفی سامانه تصمیم به هیات وزیران ارایه داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، با راه‌اندازی سامانه تصمیم، امکان دسترسی به مصوبات دولت از زمان ارایه پیشنهاد تا مرحله ابلاغ آن به صورت برخط برای تمامی دستگاه‌های اجرایی فراهم شده است و هر یک از اعضای دولت با کلمه و رمز عبور خود می‌توانند به این سیستم دسترسی داشته باشند.

همچنین اعضای دولت از طریق سامانه یادشده می‌توانند در پرونده پیشنهاد به صورت برخط به پرونده‌های خود و جزئیات آن شامل مستندات حقوقی، استعلام‌ها، جلسات برگزار شده در واحد رسیدگی‌کننده و نتیجه نهایی آن دسترسی داشته باشند.

نمایش احکام، تغییرات، نامه‌های مرتبط در پرونده مصوبات و امکان جستجوی پیشنهادها و مصوبات هیات دولت، از دیگر امکانات سامانه تصمیم است.

هیات وزیران در ادامه، به وزارت جهاد کشاورزی اجازه داد نسبت به انجام مذاکره، پاراف و امضای موقت موافقت‌نامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری مولداوی ظرف مدت سه سال از تاریخ ابلاغ این تصویب‌نامه اقدام کند.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.