گلف جدید تا پایان سال به تولید انبوه می‎رسد

گلف جدید تا پایان سال به تولید انبوه می‎رسد

مدیر‌عامل گروه خودروسازی فولکس‌واگن تاکید کرد که مدیران این شرکت باید هر آنچه در توان دارند انجام دهند تا اطمینان یابند که نسل جدید خودروی گلف تا پایان سال‌ جاری به تولید انبوه برسد.

هربرت دیاس، مدیر‌عامل گروه خودروسازی فولکس‌واگن تاکید کرد که مدیران این شرکت باید هر آنچه در توان دارند انجام دهند تا اطمینان یابند که نسل جدید خودروی «گلف» تا پایان سال‌ جاری به تولید انبوه برسد.

به گزارش تجارت‌نیوز، دیاس در حضور مدیران ارشد خود گفت که فولکس‌واگن در میانه راه برای تولید نسل هشتم از خودروی گلف است. او همچنین ابراز امیدواری کرد که ضرب‌الاجل تعیین شده تا پایان سال برای معرفی گلف انجام شود.

در مسیر توسعه نسل جدید گلف، پرفروش‌ترین خودرو در اروپا، مهندسان با چالش‌های نرم‌افزاری مواجه شده‌اند چراکه قرار است این نسل توانایی به‌روزرسانی نرم‌افزار خود را از طریق دریافت امواج و بدون نیاز به نمایندگی‌ها دریافت کند.

با این حال ممکن است گلف در معرض هک شدن قرار بگیرد و از این‌رو باید دارای امنیت سایبری بالایی باشد. قابلیت‌های نرم‌افزاری گلف می‌تواند انقلابی را در صنعت خودرو آغاز کند. درحالی که نسل پیشین دارای ۱۰ میلیون کد بود، در نسخه جدید قرار است ۱۰۰ میلیون کد برای این خودرو تعریف شوند.

 

منبع: دنیای اقتصاد

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند