کد خبر: 188160

گمرک منطقه ویژه اقتصادی جهرم راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل منطقه‌ ویژه‌ اقتصادی جهرم از راه‌اندازی گمرک این منطقه در آینده‌ نزدیک خبر داد.

واردات خودرو+تجارت نیوز
سرویس کسب‌وکار -

پیام فخرو گفت: قرار است هفته‌ آتی، کارشناسان گمرک از منطقه‌ ویژه‌ اقتصادی جهرم بازدید کرده و اقدامات لازم برای راه‌اندازی گمرک این منطقه انجام شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، فخرو با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با حضور معاون وزیر و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران و رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و نماینده‌ مردم جهرم، درخصوص راه‌اندازی گمرک منطقه‌ ویژه‌ اقتصادی جهرم، گفت: بازدید کارشناسان گمرک از موارد مطرح شده در این جلسه بود.

وی از برنامه‌ی منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی جهرم برای واردات خودرو خبر داد و افزود: با توجه به نزدیکی جهرم به بندرعباس یکی از برنامه‌های موردنظر، واردات خودرو از طریق گمرک منطقه ویژه اقتصادی جهرم به کشور است .

مدیرعامل منطقه‌ ویژه‌ اقتصادی جهرم با ابراز خرسندی از تحقق این مهم، گفت: از فواید استقرار گمرک دراین منطقه رونق صادرات و واردات، بهبود اشتغال و جذب سرمایه‌گذار خواهد بود.

منطقه‌ی ویژه‌ اقتصادی جهرم، یکی از پنج منطقه‌ ویژه‌ مصوب در استان فارس، در زمینی به حدود ۳۴۰ هکتار در شهرستان جهرم با گرایش تجاری– صنعتی زیر نظر سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حال احداث است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.03)
1345.7
0.4
مثقال طلا (%0)
736700
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.