مایکروسافت گوشی های سرفیس تولید می کند

به دنبال عدم استقبال مردم از گوشی های سری لومیای مایکروسافت، تولید این گوشی ها تا قبل از پایان سال 2016 متوقف می شود، تصمیمی که کارشناسان بازار تلفن همراه در انتظار آن بودند.به گزارش فارس، به نقل از آرس تکنیکا، البته این تصمیم به معنای خداحافظی مایکروسافت از بازار تولید گوشی های هوشمند نیست.

ff0a5de1-cfec-428b-8f33-10d1aa53188e.jpgبه دنبال عدم استقبال مردم از گوشی های سری لومیای مایکروسافت، تولید این گوشی ها تا قبل از پایان سال 2016 متوقف می شود، تصمیمی که کارشناسان بازار تلفن همراه در انتظار آن بودند.
به گزارش فارس، به نقل از آرس تکنیکا، البته این تصمیم به معنای خداحافظی مایکروسافت از بازار تولید گوشی های هوشمند نیست. این شرکت قصد دارد گوشی های تازه خود را عنوان سرفیس تولید کند. نامی که یادآور خط تولید موفق تبلت های این شرکت به همین نام است.

مایکروسافت با ارائه امکانات متنوع چندرسانه ای و استفاده از سخت افزارهای قدرتمند در گوشی های لومیا نیز نتوانست کاربران را به خرید آنها علاقمند کند و در نهایت به ارائه تخفیف های بی سابقه متوسل شد. ولی رقبای این شرکت عملکرد بهتری داشته اند و حالا با حذف تدریجی صفحات فروش گوشی های لومیا از سایت های اینترنتی پیش بینی ها در مورد پایان تولید گوشی های مذکور محقق شده است.

منابع مطلع می گویند مایکروسافت در ماه اکتبر با برگزاری نشستی مطبوعاتی ساخت گوشی های سرفیس را به طور رسمی اعلام می کند و انتظار می رود این گوشی ها در سال 2017 روانه بازار شود.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند