۱۱ هزار و ۹۰۰ قرارداد آتی زعفران رشته‌ای در بورس کالا منعقد شد

۱۱ هزار و ۹۰۰ قرارداد آتی زعفران رشته‌ای در بورس کالا منعقد شد

در اولین سررسید معاملاتی قراردادهای آتی زعفران رشته‌ای درجه یک امروز در بورس کالا، بیش از ۱۱ هزار و ۹۰۰ قرارداد برای تحویل در پایان آذر منعقد شد.

اولین سررسید معاملاتی قراردادهای آتی زعفران رشته‌ای درجه یک امروز در بازار مشتقه بورس کالا فعال شد که تا پایان معاملات نخستین روز بیش از ۱۱ هزار و ۹۰۰ قرارداد برای تحویل در پایان آذر منعقد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از بورس کالای ایران؛ اولین سررسید معاملاتی قراردادهای آتی زعفران رشته‌ای درجه یک در حالی امروز در بازار مشتقه بورس کالای ایران فعال شد که معامله‌گران در نخستین روز معاملاتی از این قراردادها استقبال کردند؛ به طوری‌که تا پایان معاملات نخستین روز در این سررسید بیش از ۱۱ هزار و ۹۰۰ قرارداد زعفران رشته‌ای برای تحویل در پایان آذرماه منعقد شد.

در جریان معاملات این سررسید در بازار مشتقه بورس کالای ایران، در حالی تعداد ۱۱ هزار و ۹۱۱ قرارداد منعقد شد که ارزش معاملات آن به رقمی بیش از ۱۵۸ میلیارد و ۸۷۴ میلیون ریال رسید.

براساس این گزارش، قیمت هر گرم زعفران رشته‌ای تحویل آذر ماه در حالی در اولین معامله رقم ۱۳۵ هزار ریال ثبت شد که قیمت هر گرم از این محصول در بالاترین سطح به رقم ۱۴۱ هزار و ۵۰۰ ریال رشد کرد و در پایین‌ترین سطح نیز قیمت آن ۱۲۸ هزار و ۸۰۰ ریال در هر گرم به ثبت رسید.

در پایان معاملات نیز قیمت هر گرم زعفران رشته‌ای تحویل آذر ماه روی قیمت ۱۳۱ هزار ریال ایستاد.

 

منبع: مهر

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند