کد خبر: 132144

۲۰ میلیون نفر برای دریافت سود سهام عدالت شماره حساب دادند

شماره افرادی که برای دریافت سود سهام عدالت شماره شبای حساب بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کردند از مرز ۲۰ میلیون مشمول گذشت.

سرویس بازار -

به گزارش تجارت‌نیوز، بیش از ۳۲ میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت با مراجعه به سامانه سهام عدالت، از صورتحساب سهام خود اطلاع پیدا کردند.

بر اساس این گزارش؛ رونمایی از سامانه ساماندهی سهام عدالت در روز هفدهم اسفندماه سال گذشته انجام شده است که این مرحله فار اول آزادسازی سهام عدالت بود و بر این اساس بیش از ۴۷ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مشمولان می‌توانند با مراجعه به سامانه این سهام به نشانی www.samanese.ir برای گرفتن صورتحساب خود اقدام کنند.

گفتنی است؛ مهلت مراجعه به این سامانه تا پایان شهریورماه امسال تعیین شده است.

همچنین بر اساس فاز دوم آزادسازی سهام عدالت که از ۳۰ فروردین ماه امسال با ورود شماره شبای حساب دارندگان سهام عدالت به سامانه سهام عدالت آغاز شده است، در مدت کمتر از ۲۰ روز بیش از ۲۰ میلیون نفر با ورود شماره شبای خود برای دریافت سود سهام عدالت اقدام کرده‌اند.

این گزارش می‌افزاید: از اوایل اسفندماه ۱۳۹۵ نیز مرکز پاسخگویی مردمی سهام عدالت برای جوابگویی مطمئن به سوالات متعدد مشمولین سهام عدالت راه‌اندازی شده و شماره تلفن ۸۳۳۳۸ این مرکز با ۹۰ خط و بالغ بر ۲۰ نفر کارشناسان خبره در حال جوابگویی به سوالات مشمولان است.

بر این اساس تاکنون بیش از ۶۰۰ هزار تماس با مرکز پاسخگویی مردمی سهام عدالت برقرار شده است.

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.06)
1329.4
0.81
مثقال طلا (%0.87)
607100
53,000
سکه امامی (%0.93)
1501000
140,000
دلار (%0.82)
4434
360
یورو (%0.81)
5572
450
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.