موضوعات داغ:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان:

۲۲۴ پرونده تخلف شرکت‌های حمل‌ونقل در هرمزگان رسیدگی شد

۲۲۴ پرونده تخلف شرکت‌های حمل‌ونقل در هرمزگان رسیدگی شد

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان گفت: در شش ماهه اول ۹۷ به ۲۲۴ پرونده شرکت‌های متخلف حمل‌ونقلی در کمسیون ماده ۱۱ و ۱۲ رسیدگی شد.

داریوش باقرجوان گفت: طی ۶ ماهه نخست سال جاری در کمسیون ماده ۱۲ استانی شرکت‌ها تعداد ۱۶۰ فقره پرونده تخلف رسیدگی شد که ۱۷ فقره منجر به تذکر کتبی، ۴۷ فقره منجر به تبرئه، ۶ فقره تعطیلی شرکت و ۹۰ فقره منجر به جریمه نقدی شد که از این تعداد ۱۳ فقره تخلف در حوزه مسافربری و ۱۴۷ فقره در حوزه کالا صورت گرفته است.

به گزارش تجارت‌نیوز،مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان گفت: کمیسیون ماده ۱۱ رانندگان نیز در شش ماهه اول سال جاری به ۶۴ فقره تخلف رسیدگی شد که از این تعداد ۱۷ فقره منجر به تبرئه و ۴۷ فقره منجر به لغو کارت هوشمند به مدت یک ماه گردید.

وی اظهارداشت: اعم تخلفات صورت گرفته در حوزه مسافر، شکوائیه مسافرین مبنی بر عدم رعایت حقوق مسافر و عدم ضوابط مدیر فنی بوده و در حوزه کالا نیز تخلفات مربوط به همراه نداشتن تجهیزات ایمنی و حمل محموله خارج از سیستم اعلان بار است.

باقرجوان خاطرنشان کرد: در کمیسیون‌های ماده ۱۱ و ۱۲ حمل محموله بدون ضوابط ومقررات حمل و نقلی، حمل محموله بدون مهار مناسب در حوزه کالا، حمل محموله بدون دریافت بارنامه دولتی، اضافه تناژ  و عدم رعایت حقوق مسافر در حوزه مسافری را از اهم تخلفات شرکت‌ها و رانندگان است.

 

منبع:مهر

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند