رییس پلیس راهور ناجا خبر داد:

۵ روز تا پایان مهلت بهره‌مندی از بخشودگی جرائم رانندگی

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام کرد: آخرین مهلت استفاده از بخشودگی دوبرابری جریمه دیرکرد جرائم راهنمایی و رانندگی تا پایان آذرماه است.
۵ روز تا پایان مهلت بهره‌مندی از بخشودگی جرائم رانندگی

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اظهار کرد: برابر مصوبه مجلس شورای اسلامی، افرادی که تا پایان سال ۹۵ جریمه‌های رانندگی خود را که جریمه دوبرابری دیرکرد دارند، پرداخت نکرده و جرائم‌شان دو برابر شده فرصت دارند تا پایان آذر آن را پرداخت کنند تا مشمول بخشودگی دوبرابری جریمه دیرکرد شوند.

به گزارش تجارت‌نیوز، سردار مهری گفت: درصورت عدم پرداخت جریمه، وگرنه جریمه دیرکرد به حالت گذشته بازخواهد گشت و آنان باید مبلغ جریمه را به همراه جریمه دیرکرد پرداخت کنند.

سردار تقی مهری ادامه داد: این بخشودگی شامل تمام جرائمی خواهد شد که مشمول دو برابری می‌شود.

وی افزود: البته در حال حاضر جرائمی که با دوربین صادر شده دوبرابر نمی‌شود و تنها تمامی تخلفاتی که به صورت الصاقی و تسلیمی برایشان قبض صادر شده و با گذشت دوماه دوبرابر شده‌اند، مشمول بخشودگی هستند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: این فرصت قابل تمدید نیست و تصمیمی برای تمدید آن گرفته نشده است.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی باید در این‌خصوص تصمیم‌گیری کند و معلوم نیست که در سال‌های آتی دوباره چنین مصوبه‌ای صادر شود یا خیر.

سردار مهری با اشاره به رانندگانی که امکان بهره مندی از این تسهیلات را دارند، خواست تا پرداخت بدهی خود را به روز آخر موکول نکنند و در همین روزهای باقی مانده نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

منبع: ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید