۶ نکته‌ای که ثبت نام کنندگان برای دریافت یارانه‌ها باید با آن موافقت کنند

سرپرستان خانوار پیش از ورود به بخش اصلی ثبت نام برای دریافت یارانه باید موافقت خود را با ۶ مورد اعلام کنند که از جمله آنها موافقت با پرداخت جریمه در صورت ارائه اطلاعات اشتباه است. سرپرستان خانواری که با مراجعه به سایت Refahi.ir تمایل خود برای دریافت یارانه را اعلام می‌کنند، پیش از ورود

سرپرستان خانوار پیش از ورود به بخش اصلی ثبت نام برای دریافت یارانه باید موافقت خود را با ۶ مورد اعلام کنند که از جمله آنها موافقت با پرداخت جریمه در صورت ارائه اطلاعات اشتباه است.

سرپرستان خانواری که با مراجعه به سایت Refahi.ir تمایل خود برای دریافت یارانه را اعلام می‌کنند، پیش از ورود به بخش اصلی سایت باید با 6 مورد زیر موافقت کنند:

١. به موجب قانون مصوب مجلس شورای اسلامی، صرفا افراد نیازمند می توانند نسبت به تکمیل فرم تقاضای یارانه نقدی اقدام کنند.

2. فقط مشخصات افرادی را که در حال حاضر تحت تکفل اینجانب هستند در فرم تقاضای یارانه نقدی درج می کنم.

3. در صورت درخواست سازمان هدفمندسازی یارانه ها، مدارک لازم برای اثبات درستی اطلاعات درج شده در فرم تقاضای یارانه نقدی را ارائه خواهم کرد.

4. به موجب قانون، ارائه هر گونه اطلاعات نادرست، موجب استرداد وجوه دریافتی و جریمه نقدی به میزان سه برابر یارانه نقدی دریافتی ام خواهد شد.

5. موسسه های مالی و سایر دستگاه های اقتصادی می توانند اطلاعات مندرج در فرم تقاضای یارانه نقدی را مبنای ارزیابی توانایی مالی و رتبه سنجی اقتصادی اینجانب برای اعطای وام و یا هرنوع تسهیلات دیگر قراردهند.

6. منظور از سطح درآمد ماهانه خانواده ام، میانگین مجموع درآمد ماهانه همه اعضای خانوار در سال 1392 شامل درآمد حاصل از شغل اصلی و شغل دوم، دریافت اجاره بهاء، سود سهام، سود سپرده بانکی، عایدی از مستغلات، حقوق ماهانه مستمری یا وظیفه بگیران و موارد مشابه قبل از پرداخت اقساط وام می باشد.

بر اساس این گزارش، ثبت نام از سرپرستان خانواری که شماره سمت راست کد ملی آنها "صفر" است امروز تا ساعت 12 شب فرصت دارند تا به این سایت مراجعه کرده و ثبت نام کنند.

مسئولان از مردم خواسته‌اند که افرادی که نیاز به این یارانه ندارند از مراجعه به سایت و ثبت نام خودداری کنند.

انصراف از دریافت یارانه منابعی را در اختیار دولت قرار خواهد داد تا اعتبارات مناسبی به بخش‌های سلامت، تولید و بیمه بیکاری اختصاص دهد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند