۶ مصدوم در آتش‌سوزی پتروشیمی آبادان گزارش شده است

۶ مصدوم در آتش‌سوزی پتروشیمی آبادان گزارش شده است

حریق واحد ۶۰۰ مجتمع پتروشیمی آبادان تاکنون ۶ مصدوم به جا گذاشته و حال یک نفر وخیم گزارش شده است.

بامداد امروز ‌واحد ۶۰۰ مجتمع پتروشیمی آبادان دچار حریق شد. این مساله باعث ایجاد دود غلیظی در منطقه شدو اکیپ اطفا حریق شهرداری آبادان و تیم‌های پزشکی وارد منطقه شدند.

به گزارش تجارت‌نیوز، مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از مصدومیت ۶ نفر در حادثه آتش‌سوزی واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان خبر داد.

کیامرث حاجی زاده با اشاره به آتش‌سوزی بامداد امروز (۷ تیرماه) در واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان اظهار کرد: این حادثه شش مصدوم داشته که چهار نفر از این مصدومان به صورت سرپایی درمان شدند. دو مصدوم دیگر به دلیل شدت سوختگی به بیمارستان سوانح و سوختگی آیت‌الله طالقانی اهواز منتقل شده‌اند.

وی افزود: بنا بر اعلام مرکز اورژانس حال یکی از مصدومین منتقل شده به بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز به دلیل شدت جراحت و سوختگی وخیم است.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به انتشار خبری در خصوص مفقود شدن یک نفر در حادثه آتش سوزی پتروشیمی آبادان ادامه داد: فردی که در ابتدای وقوع این حادثه مفقود اعلام شده بود، خوشبختانه پیدا شده و حال وی مساعد است.

حاجی زاده عنوان کرد: تیم‌های اطفای حریق همچنان در منطقه حضور دارند و در صورتی که آتش مجددا شعله ور نشود، تا ساعاتی دیگر آتش در واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان به صورت کامل خاموش خواهد شد.

‌عملیات اطفا در حال انجام است

فرماندار آبادان نیز گفت: آتش سوزی واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان در حال اطفا است.

عزیزالله شهبازی با اشاره به آتش سوزی واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان اظهار کرد: با مدیریت صحنه‌ای که بلافاصله پس از آتش‌سوزی رخ داد، خوشبختانه آتش‌سوزی در حال مهار است.

وی افزود: اکیپ‌های اطفای حریق در منطقه در حال مهار آتش در واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان هستند. هماهنگی‌هایی نیز صورت گرفته تا در صورت نیاز از شهرستان‌های اطراف نیز نیروهای اطفای حریق کمکی وارد منطقه شوند.

شهبازی درخصوص مصدومین حادثه عنوان کرد: تاکنون ۳ مصدوم به صورت سرپایی درمان و برای معاینه کامل به بیمارستان منتقل شده‌اند اما ممکن است تعداد مصدومین بیشتر باشد.

وی ادامه داد: اکیپ‌های اطفای حریق در منطقه در حال تلاش هستند تا آتش‌سوزی در واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان هرچه سریعتر مهار شود.

 

منبع: ایسنا

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند