بیت‌کوین را فراموش کنید، آماده انقلاب بلاک‌چین‌ها باشید

بیت‌کوین را فراموش کنید، آماده انقلاب بلاک‌چین‌ها باشید
الکساندر ایوانف که یکی از مشهورترین کارآفرینان در حوزه فناوری در روسیه است در مصاحبه‌ای با خبرگزاری راشاتودی گفت: زمان ظهور بلاک‌چین‌ها آمده است.

چند روزی است که بحث حول موضوع بیت‌کوین‌ها و ارزهای دیجیتال کاهش پیدا کرده است و استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال مشغول خرید فروش آنها هستند. نوآوری جدیدی در این صنعت در راه است، آیا باید ارزهای دیجیتال را فراموش کرد و به سوی چیزی بزرگتر قدم برداشت؟

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از راشاتودی؛ الکساندر ایوانف که یکی از مشهورترین کارآفرینان در حوزه فناوری در روسیه است در مصاحبه‌ای با خبرگزاری راشاتودی گفت: «زمان ظهور بلاک‌چین‌ها آمده است».

ایوانف که رئیس و موسس یکی از شرکت‌های سرآمد در عرصه تکنولوژی در روسیه است در ادامه گفت: «بلاک‌چین‌ها تکنولوژی اصلی و بنیادین ارزهای دیجیتال و فعالیت در این حوزه هستند که می‌توانند در هر حوزه و قلمروای نفوذ کنند».

در حال حاضر بلاک‌چین‌ها در حوزه اجتماعی و اقتصادی نفوذ کرده‌اند و آنها این توانایی را دارند که هر محیط از زندگی انسان‌ها را تحت تاثیر قرار دهند.

ایوانف در ادامه افزود: «ارزهای دیجیتال فقط نمود کوچکی از بلاک‌چین‌ها هستند».

وی در ادامه افزود: «این ارزهای دیجیتال موضوعی قدیمی است که سالیان سال است توجه مردم را به خود جلب کرده است و باید آماده ظهور تکنولوژی برتری باشیم».

در حال حاضر مرحله جدیدی از توسعه بلاک‌چین‌ها در حال رخ دادن است.

رئیس‌جمهور ونزوئلا از ارزهای دیجیتال به عنوان پشتوانه فروش نفت خود استفاده می‌کند

وقتی از او در مورد آینده ونزوئلا در حوزه بلاک‌چین پرسیدند افزود: «در حال حاضر آینده روشنی برای استفاده از این فناوری برتر در این کشور نمیبینم چراکه استفاده از آن نیازمند برخوردار بودن از آخرین فناوری‌ها است که بتواند تمام مشکلات این حوزه را بر طرف کند».

برای به‌روزرسانی استفاده از بلاک‌چین‌ها نیازمند نسل جدیدی از اینترنت می‌باشیم و ایوانف در این مورد می‌گوید ما در حال انجام مقدمات ایجاد نسل جدید اینترنت در روسیه می‌باشیم.

این تکنولوژی جدید حول موضوع ترکیب بلاک‌چین‌ها می‌باشد و انجام آن خیلی آهسته‌تر از استخراج ارزهای دیجیتال و اختراع ماینرها صورت می‌گیرد ولی مقدمات آن انجام شده است و باید منتظر انقلاب بلاک‌چین‌ها باشیم.

 

منبع: خبرآنلاین

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند