اوبر گزینه پرداخت انعام را اضافه می‌کند

اوبر گزینه پرداخت انعام را اضافه می‌کند

اوبر روز سه‌شنبه اعلام کرد، برای اولین بار قصد دارد گزینه پرداخت انعام را به اپلیکیشن این شرکت اضافه کند.

شرکت اوبر که پیش‎تر علی‌رغم پافشاری راننده‌های خود برای گرفتن انعام و اضافه دستمزد مخالفت کرده بود، روز سه‌شنبه اعلام کرد برای اولین بار قصد دارد گزینه پرداخت انعام را به اپلیکیشن اوبر اضافه کند.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از رویترز، رانندگان اوبر در شهرهای هوستون، مینیاپولیس و سیاتل از این پس می‌توانند از این گزینه بهره‌مند شوند. همچنین، تا پایان ماه جولای این گزینه برای همه رانندگان اوبر فعال خواهد شد.

گفتنی است، رانندها‌ی اوبرْ کارمندان این شرکت محسوب نمی‌شوند و فقدان مرخصی استعلاجی و تعطیلات رسمی از دیگر مشکلات آنها است. همین‌طور پرداخت تمامی هزینه‌ها از جمله تعمیر اتومبیل و غیره بر عهده راننده‌ها است.

از دیگر تغییراتی که قرار است در اپلیکیشن اوبر ایجاد شود، اضافه دستمزد در زمان انتظار بیش از حد برای مسافر و همین‌طور کوتاه کردن زمان لغو سفر از سوی مسافران است. همچنین گفته شده، تا شش ماه آینده قرار است شرایط کار راننده‌های اوبر بهتر شود.

شرکت لیفت که رقیب اوبر محسوب‎ می‌شود، پیش‌تر این گزینه را برای اپلیکیشن خود فعال کرده است. روز دوشنبه این شرکت اعلام کرد، رانندگان لیفت از آغاز به کار این شرکت تاکنون، موفق به جمع‌آوری چیزی حدود 250 میلیون دلار انعام شده‌اند.

سخنگوی اوبر در مصاحبه‌اش، به این سوال که چرا شرکت تا به حال با سیاست انعام‌گیری مخالفت کرده است، پاسخی نداد.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند