موضوعات داغ:
مدیر بخش خودروی سایت «شیپور» خبر داد:

تعیین تکلیف ثبت قیمت خودرو در سایت‌ها تا 10 روز آینده

تعیین تکلیف ثبت قیمت خودرو در سایت‌ها تا 10 روز آینده

مدیر بخش خودروی سایت «شیپور» می‌گوید جلسه جدید درباره تعیین تکلیف برای بازگشت قیمت خودرو به سایت‌ها تا ده روز آینده برگزار می‌شود.او معتقد است تدوام انتشار قیمت در فضای مجازی در دراز مدت به هر دوسوی بازار خودرو ضربه می‌زند.

به گزارش تجارت‌نیوز، احمد کیهانی درباره این موضوع به تجارت‌نیوز، می‌گوید: اگرچه تصمیماتی برای تغییراتی در نحوه درج قیمت در سایت‌مان در نظر داریم اما تا موانع قانونی مرتفع نشود نمی‌توان به صورت رسمی به بحث انتشار قیمت ورود کرد.

او با تاکید بر ینکه اگر مصوبه‌ای از سوی مراجع قانونی تعیین شود ما همان را در دستور کار قرار می‌دهیم، اضافه می‌کند: راهکارهایمان را همان زمان که مقامات قضایی دستور برای حذف داده بودند ارائه کردیم و حالا هم آماده‌ایم هر زمان به ما اعلام شود بر اساس همان راهکارها قیمت‌ها را منتشر کنیم .

مدیر بخش خودروی سایت «شیپور» با اشاره به اینکه بر اساس اطلاعی که به آنها داده شده در یک هفته تا ده روز آینده جلسه‌اسی در این زمینه تشکیل می‌‌شود، ادامه می‌دهد: امیدواریم در شرایطی که بازار هم به ثبات نسبی رسیده بتوانیم قیمت‌ها را به سایت‌ها برگردانیم.

کیهانی با تاکید بر اینکه جلسه پیش رو قطعا باید به نتیجه مطلوب برسد، اضافه می‌کند:سایت‌ها هر روز که می‌گذرد از این موضوع متضرر می‌شوند و بازارخودرو هم در میان مدت ضرر خواهد کرد اگرچه ممکن است در حال حاضر متوجه این ضرر نشویم.

او به کوچ بسیاری از کاربرانشان به فضای تلگرام و اینستاگرام اشاره و تاکید می‌کند: در این فضا هیچ کنترلی وجود ندارد و اگر کاربران هم به این فضا عادت کنند بازگشت آنها از این فضا سخت خواهد بود.

او می‌گوید: در ثبت تعداد آگهی ریزشی نداشتیم اما کیفیت تماس‌ها بسیار پایین آمده است و معاملات از سیاست‌ها و راهکارهایی که ما برای کنترل این بازار در نظر گرفته بودیم، دور شده است. اتفاقی که نشان می‌دهد ما از راه اصلی مان دور شده‌ایم.

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند